2703
2553
عنوان

دعوتنامه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19324 بازدید | 737 پست
منبع ف ب خانه علم مولوی :

از داوطلبین با سابقه ی تدریس در مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی ( در رشته های تجربی و ریاضی ) دعوت می شود در روز پنج شنبه مورخ 2/9/91 ساعت 16 در خانه ی ایرانی مولوی حضور بهم رسانند.

آدرس خانه ی ایرانی مولوی: میدان محمدیه- خ مولوی- نرسیده به سه راه تختی- ک قفل سازان- پلاک 3
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوری جان
اطلاعاتم در همین حده
این هم شماره تلفنشونه
55603436
از توی پیج شون توی ف ب این اطلاعیه رو دیدم
اتفاقا به یاد تو بودم که گفتی زبان تدریس کردی :)
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
2456
اوری من کاری نمیکنم فقط در حد خبررسانیه دستم بسته س متاسفانه و از نظر علمی هم تجربه اموزش ندارم
رسما یک خبرگزاری غیر رسمی ام متاسفاانه :|
اما اگه یه نفر حتی بتونه کاری کنه چه مالی چه علمی ، من میتونم به خودم بگم این خبررسونی بی نتیجه نبوده :(
تا اان که همه ش بادهوا بوده همه ش بی فایده
منبع : ف ب https://www.facebook.com/sosapoverty?ref=stream
عضو گیری تیم تئاتر خانه های علم جمعیت امام علی
-
هر کس از دوستان که متقاضی همکاری با این گروه است، با توجه به شرایط زیر، می تواند امادگی خود را برای همکاری اعلام کند. برای اطلاعات بی
شتر با شماره تلفن 09197569442 تماس بگیرید.

1- سابقه کار با کودک
2- سابقه فعالیت در زمینه های مرتبط یا رشته تحصیلی مرتبط با کودک و تئاتر کودک( نویسندگی، طراحی دکور، ساخت دکور، نقاشی و ... )
3- نظم و انضباط همکاری با گروه( حضور مستمر 1 روز در هفته در ساعت معین در خانه ی های علم برای اجرای تئاتر اموزشی و خلاق برای کودکان )
4- و از همه مهم تر علاقه مندی به کار برای بچه های کار و خیابان و کودکان آسیب دیده اجتماعی

به امید دنیایی سرشار از لبخند کودکان
بعضی آدما ....سنگن
با زمونه می .....جنگن
بعضی آدما ....ماهن
از پلیدی می ...کاهن
بعضی آدما ....غمگین
بعضی آدما..... شادن
توی کوچه های شهر
میشه آدما رو دید
میشه رنگ احساسو
از نگاه اونها چید
میشه راز و پنهون کرد
صحبت از دل و جون کرد
سر به کودکی ها زد
میشه خالی شد از درد
اگه یه نفر حتی
فکر ((بچه ها)) باشه
عطر مهربونی رو
توی شهر می پاشه
2714
https://www.facebook.com/sosapoverty?ref=stream
جهت تجهیز سایت کامپیوتری و برگزاری کلاسهای آموزشی برای کودکان خانواده های تحت پوشش جمعیت امام علی (ع) در محله ی مولوی به 3 دستگاه کامپیوتر ، یک دستگاه DVD player و یک دستگاه ویدیو پروژکتور و پرده ی آن نیازمندیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 55603436-55154165 ، خانم ایزدبخش تماس حاصل فرمایید.
http://www.facebook.com/sosapoverty?ref=stream
می توانید فایل کلیپ ?حرفهای شیرالله کودکی که از 7 سالگی معتاد بود به همت اعضای خانه علم فرحزاد اعتیادش را ترک کرد? را با حجم پایین 7Mb ویژه موبایل از اینجا دانلود کنید: http://sosapoverty.persiangig.com/video/ayyaran.3gp
کلیپ : http://youtu.be/Ggv4u1e1_J0
جمعیت امداد دانشجویی- مردمی امام علی (ع)
دارای مقام مشورتی در شورای امور اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل برگزار می کند:

یازدهمین دوره "تدریس عشق" در تهران

دوشنبه- 20 آذر 1391- ساعت 15 الی 17
سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی تهران (خ پیروزی- خ نبرد جنوبی- خ آهنگ)

-
همایش تدریس عشق که هر ساله در دو نوبت و نزدیک ایام امتحانات ترم اول و دوم دانش‌آموزان، در دانشگاه‌های مختلف شهر تهران برگزار می‌‌شود

این همایش جهت معرفی‌ طرح تدریس عشق و فراخوانی برای حضور دانشجویان در آن می‌‌باشد. همچنین در این مراسم فعالیت‌ها و طرح‌های مختلف جمعیت امام علی‌ معرفی‌ می‌‌شود.

طرح تدریس عشق به منظور یاری‌رسانی به دانش آموزان مناطق محروم هر ساله در نزدیکی‌ ایام امتحانات ترم در خانه‌های ایرانی‌ مناطق مختلف تهران و شهرستان‌ها برگزار می‌‌شود و در آن دانشجویان به صورت داوطلبانه به دانش آموزان شناسایی شده در این مناطق دروس مورد نیازشان را تدریس می‌‌کنند. با همیاری داوطلبان تدریس عشق در برگزاری این طرح توانسته ایم از ترک تحصیل بسیاری از کودکان مستعد تحصیل پیشگیری و جلوگیری کنیم...
جمعیت امداد دانشجویی- مردمی امام علی (ع) دارای مقام مشورتی در شورای امور اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل برگزار می کند: یازدهمین دوره "تدریس عشق" در تهران
دوشنبه- 20 آذر 1391- ساعت 15 الی 17
سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی تهران (خ پیروزی- خ نبرد جنوبی- خ آهنگ)

دانشگاه خودمونه :) یادش بخیر...
شادونه جان
فکر کنم همین باشه
با خود انجمن تماس بگیر
اگه هم ف ب داری به پیچ شون برو اطلاعات تکمیلی داره
من عکسهاشون رو که دیدم چند روز پیش تعیین سطح بچه های دبستانی رو انجام داده بودن
خدا خیرشون بده واقعا بهشون حسودی میکنم.از ته دل.
2706