2726

من تو گرما نمیتونم برم باشگاه از تی وی برنامه های ورزش رو ضبط کردم تو.خونه ورزش میکنم یا از تو اینستا حرکتها رو برمیدارم فقط،باید اراده داشته باشی حتی یک روز هم پشت گوش نندازی 

میتونی جدول درست کنی و تیک بزنی مثلا اگر پنج روز پشت سر هم ورزش کردی یه جایزه به خودت بدی

من بعد زایمانم تا الان سی و پنج کیلو کم کردم و الان فقط پنج کیلو اضافه وزن دارم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا پس ميشه كم كرد

چه خوب حتما شروع ميكنم

اين جايزه كه گفتيد و جدول درست كردن رو حتما انجام ميدم ممنونم

فقط سى دى چى بگيرم يا كدوم برنامه رو ضبط كنم؟

إلهي و ربي من لي غیرك
2728
من تو گرما نمیتونم برم باشگاه از تی وی برنامه های ورزش رو ضبط کردم تو.خونه ورزش میکنم یا از تو اینست ...

ایوللللللل. منم ۳۰ کیلو اضافه دارم تا الان با یک روز درمیون باشگاه و رژیم ۱۰ کیلو کم کردم. دوست داشتم هر روز برم باشگاه ولی سخته با بچه نمیتونم

من تو گرما نمیتونم برم باشگاه از تی وی برنامه های ورزش رو ضبط کردم تو.خونه ورزش میکنم یا از تو اینست ...

افرین به اراده ای که داری من که خیلی تنبلم دوروز ورزش میکنم یک ماه استراحت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

واو   ۳۵ کیییلو؟! ماشااالله

خداکنه منم بعد از زایمان بتونم توی خونه کم کنم

حتما رژیم سفت و سختم گرفتی؟

خدا جونم♡نگاهتو ازم نگیر♡
واقعا پس ميشه كم كرد چه خوب حتما شروع ميكنم اين جايزه كه گفتيد و جدول درست كردن رو حتما انجام ميدم ...

من از جم لایف ضبط کردم صبح ها برنامه ورزش داشت الان نمیدونم داره یا نه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706