2733
2734
عنوان

سونوگرافی دکتر مهتاب قربانی

4881 بازدید | 14 پست

کسی بوده که توی 12 هفته رفته باشه پیش دکتر قربانی و جنسیت و بهش گفته و تا آخر درست باشه یا ممکنه که اشتباه هم تشخیص بده؟؟؟؟

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما پیش دکتر قربانی رفته بودید؟

نه من کلی منظورم بود. زیاد برای تعیین جنسیت عجله نکنید بهتره. من برای غربال اول تو همین ۱۲ هفته رفتم بیمارستان کودکان تو خ طالقانی . که تشخیص پسر بود که درسته بود . تا الان که هفته ۳۶ م.

مامان دوقلو ها . سپهر و سهند 
2731

دکتر مهتاب قربانی همون سونوگرافي نیلو هست؟ تا جاییکه میدونم ایشون جنسیت رو هفته سیزده نمیگن. من رفتم پیش شاکری بیمارستان پاستور نو. گفت صد در صد پسره. خیلیم تاکید داشت رو درستی تشخیصش. اما بچم دختر بود. اتفاقا غربالگری دوم رو رفتم سونوگرافی نیلو

دکتر مهتاب قربانی همون سونوگرافي نیلو هست؟ تا جاییکه میدونم ایشون جنسیت رو هفته سیزده نمیگن. من رفتم ...

آره عزیزم همونه

ولی تو هفته 12 به من گفت پسره

ولی گفت که ممکنه اشتباه باشه تشخیصش

2738
منم میخوام برم پیشش دکتر خوبیه؟

من که تعریفشو خیلی زیاد شنیدم واسه همین رفتم پیشش

همراه راه نمیده ولی فوق العاده خوش اخلاقه

آره عزیزم همونه ولی تو هفته 12 به من گفت پسره ولی گفت که ممکنه اشتباه باشه تشخیصش

هنوز تو این سن آلت تناسلی بیرون نیومده. از اندام داخلی حدس میزنن. اصلا فعلا با جنسیتش ارتباط برقرار نکن که بعدا اگه عوض شد تو ذوقت نخوره

هنوز تو این سن آلت تناسلی بیرون نیومده. از اندام داخلی حدس میزنن. اصلا فعلا با جنسیتش ارتباط برقرار ...

از روی ضربان قلب و ستون فقراتشون تشخیص میدن معمولا

هر چی خدا بخواد من راضیم

من بچه ی اولم رو پیشش رفتم حتی هفته ی 8 بهم گفت احتمال زیاد دختره که ضربانش انقدر  زیاده 178 بود ضربانش هفته ی 12 هم گفت دختره که درست بود.الان دوباره باردارم برای غربالگری حتما میرم پیشش 

من روی نظرات شما رفتم سونوگرافی دکتر قربانی.

دفعه اول -هفته 13- خیلی تحویل گرفت ولی جنسیت رو هم اشتباه گفت.

سونوگرافی NT را رفتم دکتر کلانتری که انصافا دکتر دقیق و کاربلدیه.

دفعه بعد که رفتم سونوگرافی دکتر قربانی با وجود اینکه بهم وقت داده بود و سر ساعت حاضر شدم، نزدیک 4ساعت معطل شدم. حالم خیلی بد بود و درد داشتم تا حدی که افرادی که جلوم بودن از منشی خواستند که منو بفرسته داخل. اما امان از سنگدلی. تازه دکتر قربانی وقتی فهمید من درد دارم، گفت اگه نمی تونه بشینه بره و نوبتشو کنسل کنین و وقتی نوبتم شد و رفتم داخل چنان با بی ادبی و پرخاشگری با من برخورد کرد که اگر به خاطر معطلی چند ساعته خودم و همسرم نبود، ول می کردم می رفتم. علتش می دونین چی بود؟؟ چون سونو NT را رفته بودم جای دیگه

لطفا بیخودی از کسی تبلیغ نکنید.من چند ساله می رم سونوگرافی دکتر دانش و دکتر کلانتری، با وجود شلوغی و اسم و رسمشون، تا حالا رفتار بد ازشون ندیدم. ولی این خانم فکر کرده اسم درآورده و مشتریش زیاد شده می تونه هرجور که بخواد با مراجعین برخورد کنه.

من روی نظرات شما رفتم سونوگرافی دکتر قربانی. دفعه اول -هفته 13- خیلی تحویل گرفت ولی جنسیت رو هم اشت ...

شانس شما بوده

واسه من که خیلی خوش اخلاق بود

من که شما رو زور نکردم که برید اونجا

اگه فقط روی حرف من رفتید اونجا

اشتباه کردی

میخواستی از چن نفر دیگه هم بپرسید ببینید با من هم نظرن یا نه

اونوقت تصمیم گیری میکردید

2706