2726
عنوان

ختم چهل روزه دعای ناد علی (ع)

| مشاهده متن کامل بحث + 32569 بازدید | 303 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها نادعلی خییییلی عالیه خدارو شکر با چله های دیگه نتیجه گرفتم همیشه ولی این هفت سال بود دچار استرس و دلشوره شده بودم عصرا که میشد انگار کل غم عالم میریخت توی دلم الکی فکرای مسخره میومد تو ذهنم میگفتم وای نکنه تو اینده این اتفاق برام بیفته وای نکنه این دارو رو حوردم بچم اینجور شه وای نکنه این عائم رو دارم مال فلان بیماریه خلاصه از موقعی که پیش دانشگاهی بودم تا الان که هفت سال گذشته هر دفه یه استرس واسه خودم میتراشیدم تا اینکه اومدم نادعلی و حرز امام رضا و دعای شش قفل رو نوشتم تو این چرم کوچولوها که تو بازار میفرشن گذاشتمو انداختپ توی گردنم بعد یه ماه اصا آرامش عجیبی گرفتم تمااااااام اون دلهره ها از بین رفته جوری که دیگه میترسم گردن بندمو از خودم جدا کنم شک نکنید شمام از نادعلی نتیجه میگیرین

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
از کی شروع میشه گلم؟؟؟یعنی هر روز 1 بار بخونیم به نیت عزیزی که اون روز نوبتشه؟؟؟

هر وقت 40 نفر شدیم شروع میکنیم 

بله روزی یک بار بخونید

مگر اونایی که گفتن دوتا سهم برام بنویس مثل فرانک باید دو بار بخونه

2728

من یکبار بااین ختم و البته دو سه تا خم دیگه که باهم برداشتم حاجتم رو گرفتم ولی همون حاجتم نصف و نیمه اس

الان برمیدارم که ایشالله کامل حل بشه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
من یکبار بااین ختم و البته دو سه تا خم دیگه که باهم برداشتم حاجتم رو گرفتم ولی همون حاجتم نصف و نیمه ...

نگار جون اسم شمارو هم اضافه میکنم انشاالله به مراد دلت برسی 

اسم مادرم

همسرم

مادرشوهرم

و خودم

رو بنویسید

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

مرسی

2706