2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو پیش متخصص ارتوپدی- دکتر رضا مصطفوی طباطبایی کارش فوق العادست میتونی بری پیشش شمارشو میذارم هرکی دوست داشت میتونه برداره ۰۲۱۸۶۱۲۷۴۵۵ مطلبشم تو سعادت آباد نرسیده به میدون کاجه

2731

اتفاقا منم خیلی دنبال یه متخصص ارتوپد خوب در تهران می گشتم واسه مشکل زانوم. من از اول راهنمایی که تو مسابقات اسیب دیدم حس میکنم زانوم خشک میشه بعضی وقتا و پشت کشکک زانومم تیر میکشه وقتی زیاد میشینم یا پامو بمدت طولانی جم میکنم. اطرافیام میگن دارم ارتروز میگیرم

2738

دکتر محمدرضا مقیمی توی بیمارستان مهر هستن توی کلینیک ارتوپدی خیلی دکتر خوبین. خیلی کارشون خوبه من هم مادربزرگم و هم پدربزرگم پیششون جراحی کردن خداروشکر الان مشکلشون برطرف شده

منم یکی از دوستام صافی کف پا داشت، رفت بیمارستان مهر، نمیدونم چجوری اما درمان شد. خیلی دکترای ارتوپدش خوبن،

ادرس بیمارستانو میذارم. 

تهران، ميدان وليعصر، خيابان زرتشت غربي، بيمارستان مهر

فقط دکتر حبیب رشادی ایشون بهترین متخصص ارتوپدی در پونک تهرانه

خیلی کارش خوبه

جراحی هایی که انجام داده و فعالیت هایی که داشته بسیاااااار خوب بوده و خیلی از بیماراشون من کلینیک سپنتا دیدم، خییییییلی راضی بودن

اره من سراغ دارم... یک دختر بسیار خوب و باتجربه... دکتر حبیب رشادی... بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهرانه بسیار حرفه ای

برادر یکی از دوستام ورزشکار بودف مفصل زانوش بخاطر وزنه برداری آسیب دیده بود...

عمل کرد، خیلی زود خوب شد و خداروشکر الان برگشته سر ورزشش

فقط خیلی احتیاط میکنه

2706