2733
2734
عنوان

تجربیات درمورد افزایش مورفولوژی اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 89435 بازدید | 161 پست
همون شکل اسپرم هستش نمیدونم کجا ازمایش دادید تو مراکز ناباروری این اسمش ه عزیزم

شما بار دارشدین ؟؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم موقعی که میکرو کردیم چند درصد مورفولوژی همسرتون نرمال بود اگه جواب بدین ممنون میشم

سلام‌ برای میکرو صفر هم باشه اسپرم هایی که تو دم مشکل دارن انتخاب میکنند و امکان پذیره نگران نباشید 

همسرمن تو مرکز آزمایش داد مورفولوژی 2 بود  البته تعدادش خیلی بالا بود 400 میلیون بیشتر بود&nbs ...

عزیزم مورفولوژی همسرم ۳هس و تحرک اسپرم پیشرونده سریع نداره و کندش۲۵درصده و تعداد ۵۰هس امکان بهترزشدن با تغذیه و دارو هس به نظرت طبیعی باردار بشم؟

2738
عزیزم شما با همین فاکتورها طبیعی باردار میشی 

دکتر خودم گفت دیروز که ریسک نکن بارداری طبیعی با این شرایط اسپرم پوچ میشه و به دردسر میفتی باید سقط کنی آی یو آی پیشنهاد دادن،معرفی دادن دکتر موسی پور موندم کدوم دکتر خوبه برا آی یو آی کسی دکتر خوب میشناسه بگه ممنون میشم🙏🙏🙏

دکتر خودم گفت دیروز که ریسک نکن بارداری طبیعی با این شرایط اسپرم پوچ میشه و به دردسر میفتی باید سقط ...

بارداری پوچ ممکنه از dfi بالا باشه می دونی مورفو ۳٪ از ۵۰ میلیون چه عددی میشه ؟ 

کدوم شهر هستی؟ مورفو اصلا باعث سقط نمیشه 

من موندم والا من با مورفو ۱٪ باردار شدم ولی سمدروم بوده

دوستمم باردار شده اکی بوده 

حالا دارو بخوره ضرر نداره مکمل ها مثلا ویتامین ای زینک سلنیوم اسپیدمن ولی شما مشکلی ندارید.

به ما با ۱٪ هم گفتند برید طبیعی اگه نشد ۶-۸ ماه بعد برید میکرو 

تازه اونم تو آزش صفره ها گفتند بلاخره آز سخته ممکنه اینجوری نشون بده 

بارداری پوچ ممکنه از dfi بالا باشه می دونی مورفو ۳٪ از ۵۰ میلیون چه عددی میشه ؟  کدوم شهر هستی ...

تبریز هستم والاه دکتر شعاری که گفت اصلا طبیعی اقدام نکن بارداری پوچ میشه ترسیدم فعلا منتظرم ویتامینامون تموم بشه برم پیش دکتر فولادی ببینم چی میگن نظرشون چیه موندم هرکی یه ویزی میگه منم از بارداری پوچ ترسیدم چون بدنم توان سقط نداره😐😐

تبریز هستم والاه دکتر شعاری که گفت اصلا طبیعی اقدام نکن بارداری پوچ میشه ترسیدم فعلا منتظرم ویتامینا ...

والا اگه برات مقدوره یه دکتر خوب تو تهران بیا آخه مورفو ۳٪ چرا باید بارداری پوچ بده الکی داری وقتتو هدر میدی متاسفانه دکترای شهرستانها نمی دونم چرا اینجوری میکنن

من خیلی دکتر رفتم خیلیییییی با مورفو ۱٪ تاحالا بارداری پوچ نداشتم همه دکترها هم میگن ۱٪ مثلا ۴۰ میلیون یه عدد قابل توجهیه تازه فقط برای باروری یکیشون نیازه

منطقش اینه بازم هرجور خودت صلاح می دونی 

همسر من مورفولوژی 5% داشت. بیشتر از یه ماهه دارو میخوره. بنظرتون به این زودی امکانش هست نرمال بشه؟ م ...

سلام عزیزم من دیدم شما نوشتید مادر دوتا پسر میخواستم ببینم مورفولوژی شوهرتون چند شد تا باردار شدید؟

2706