2733
2734
عنوان

شوهرتون بین خانواده شما و خودش فرق نیمزاره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 38 پست
درست ميگي قانونه اما قانون براي زن هم نفقه و مهريه تعيين كرده و مرد موظفه عند المطالبه پرداخت كنه چو ...

بله ما خانمها هم میتونیم طبق قانون مهریمون رو بگیریم اما چون خودمون  خودمون رو تو موضع ضعف قرار دادیم طبق عرف نمیتونیم این کار رو انجام بدیم. مسئله اینجاست که در عمل کردن به عرف اجباری وجود نداره اما در عمل کردن به قانون اجبار وجود داره. اجباری بر مرد نیست که تا زنش مهریه رو مطالبه نکرده بهش بده اما بر زن اجبار هست که از شوهرش اطاعت کنه.

تا زمانی که قانون های ما عوض نشه.حرفای مربوط به حقوق برابر زن و مرد و یا حذف مرد سالاری چرت و پرتی بیش نیست ! 

بله ما خانمها هم میتونیم طبق قانون مهریمون رو بگیریم اما چون خودمون  خودمون رو تو موضع ضعف قرار ...

البته اين كه زن تو ايران خيلي بدبخته كه شكي نيست 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام یه چیزی بگم اما میترسم همتون بریزید سرم دعوام کنید اما میگم چون یه واقعیتیه که هممون با امضا ...

من خودم ماهی پنج تومن در امدمه

ولی کارتم رو گرفته

صبرت که تمام شد ، نرو

معرفت تازه از آن لحظه آغاز میشود . . .
من خودم ماهی پنج تومن در امدمه ولی کارتم رو گرفته

اين ديگه تقصير شوهرتون نيست

خودتون ضعيف و بي اراده بوديد

ناراحت نشو حقيقته متاسفانه

چطور اون اينقدر به خودش حق ميده اينجور رفتار كنه و ... بعد شما حق نداشتي كارت حقوقت دست خودت باشه؟

ببخشيد اما به خيلي از خانوما فقط ميشه گفت: خودكرده را تدبير نيست

2728
من خودم ماهی پنج تومن در امدمه ولی کارتم رو گرفته

شغلتون چیه

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
اين ديگه تقصير شوهرتون نيست خودتون ضعيف و بي اراده بوديد ناراحت نشو حقيقته متاسفانه چطور اون اينق ...

اخه میدونی ما اول زمین خریدیم بعد ساختیم 

همیشه قرض داشتیم 

برا همین کارتم رو داده بودم برا زمین و خونه

حالا هم دیگه براش عادت شده بهم پس نمیده

صبرت که تمام شد ، نرو

اخه میدونی ما اول زمین خریدیم بعد ساختیم  همیشه قرض داشتیم  برا همین کارتم رو داده ...

شما برو بانک بگو اون کارتت رو گم کردی بسوزونش بعد یه کارت دیگه بگیر کار سختی نیست که . عجیبه برام اگه تا حالا بهش فکر نکرده باشی!

2738

[QUOTE=45678131]شما برو بانک بگو اون کارتت رو گم کردی بسوزونش بعد یه کارت دیگه بگیر کار سختی نیست که . عجیبه برام اگ ...[

ناراحت میشه

صبرت که تمام شد ، نرو