2733
2739

سلام؛دوستان من یه دختر گل دارم که ۳۱ شهریور ۳ سالش تموم میشه؛حالا مرددم برای اقدام بچه دوم،نمیدونم چکار کنم،از طرفی دلم نمیخواد دخترم که مدرسه ای میشه بچه نوزاد داشته باشم که نتونم بهش برسم از طرف دیگه هم‌میگم‌ نکنه زود باشه وبعدا پشیمون بشم چرا زود بچه دوم اوردم

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

سلام عزیزم . بشین به شرایطت نگاه کن ببین میتونی از پسش بر بیای ببین روحیت تا چه حده . من خودم الان بچه اولمه که باردارم ولی از همون اولش تصمیم داریم وقتی این بچه مدرسه رفت 7 سالش اینا شد اون موقع برا دومی اقدام کنیم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به خدا خودمم نمیدونم،اختلاف سنی ۷ یا ۸وسال زیاد نیست،؟دخترم الان جوریه تو خیابون هر بچه ای میبینه میگه مامان همین خوبه همینو ببریم خونه مون

سلام عزیزم بچه اول من دقیقا 3 ساله بود که دومیو باردار شدم.اصلا توصیه نمیکنم😣خیلی خیلی فاصله سنیشون بده.مشاورم همینو گفت. دایم باهم درگیرن و دعوا  میکنن.اگه سن خودت بالا نیست صبر کن حداقل اولی 7 سال بشه. 

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺
من که به نظرم کلا دومی رو دیگه نیار😄😄حوصله داریاااا😉😉

وای بعضی وقتا هم میگم تازه این از اب و گل دراومده راحت شدم خوبه دیگه بچه نیارم؛ولی میگم نکنه چند سال دیگه پشیمون بشم راهی هم نباشه

2738

دختر داییم هم الان بچش 8 سالشه یه بچه سه ماهه هم داره میگه اینطوری خیلی راحت ترم چون دخترش دیگه تا حدودی بزرگ شده اونقدرا اذیتش نمیکنه برا همین میگه الان بهتر میتونم از پسره سه ماهم نگهداری کنم . مونده به شرایط هر کسی

سلام عزیزم بچه اول من دقیقا 3 ساله بود که دومیو باردار شدم.اصلا توصیه نمیکنم😣خیلی خیلی فاصله سنیشون ...

وای راست میگی؟مشاور چه توصیه ای داشت؟پس اختلاف سنی چقدر باشه خوبه؟

دخترمو مامانم خیلی کمک کرد اینقدر که من تا دو ساله شد ارشدمم گرفتم ولی الان دیگه شهرستان پیش مادرم نیستم شاید بیشتر به همین خاطر دو دلم

به خدا خودمم نمیدونم،اختلاف سنی ۷ یا ۸وسال زیاد نیست،؟دخترم الان جوریه تو خیابون هر بچه ای میبینه می ...

دختر منم همینو میگفت همش میگفت یه داداش بیار واسم.وقتی پسرم بدنیا اومد مث عروسک باهاش رفتار میکرد...ولی همین که پسرم یه سال ونیمه شد دعواها شروع شد😢

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺
وای بعضی وقتا هم میگم تازه این از اب و گل دراومده راحت شدم خوبه دیگه بچه نیارم؛ولی میگم نکنه چند سال ...

آخه همه میگن بچه داری سخته باید کل وقتتو بزاری و هزینه هام که بالا از بارداری و سونو گرفته تا پوشک و لباسا.....

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2706