2726

من 5 تومن دارم میخام عمل کنم پارسال پیش چندتا دکتر ویزیت شدم ....عسگرزاده ،ادیب ،طرزی، هاشمی ،مجلسی ،هنوزم نمیدونم چیکار کنم الان ک فک نکنم باپول من هیچکدومشون عمل کنن اگ دکتر خوب ک بااین 5 تومن عمل کنه پیدا کردید بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 5 تومن دارم میخام عمل کنم پارسال پیش چندتا دکتر ویزیت شدم ....عسگرزاده ،ادیب ،طرزی، هاشمی ،مجلسی ...

سلام عزیزم دختر داداشم میخواد عمل کنه اونم در به در  دنبال یه دکتر خوبه 

فللا پیش دکتر اخوت رفته ویزیت شده  هنوز باز داره جستجو میکنه اگه شما یه دکتر خوب پیدا کردی میشه به منم بگید ممنون

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
من 5 تومن دارم میخام عمل کنم پارسال پیش چندتا دکتر ویزیت شدم ....عسگرزاده ،ادیب ،طرزی، هاشمی ،مجلسی ...

در ضمن اخوت ۶تومن میگیره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728
سلام عزیزم منم میخوام عمل کنم لطفا به منم خبر بدین هرجایی رفتن خوب و بدش رو بگین و قیمتش ممنونم

سلام عزیزم چشم

اگر شما ان شاءالله زودتر جور شد  رفتید به من بگید ممنون

الی جان اتفاقا منم فعلا انتخابم دکتر اخوت هست یه مرتبه مطبشم رفتم خوشم اومد این هفته میخام برم نوبت عمل بگیرم...قبلش نمیدونم یه سر مطب دکتر هاشمی هم برم یا نه....هرچی هم زنگ زدم مطبش کسی جواب نمیده

ببین بینی من گوشتی بود عجیب غریب ها بعد پوست بینی مم خیلی ضخیم بود یه بار رفته بودم پیش یه دکتر دیگه تو جلسه مشاوره گفت ببین نتیجه ش اونی که میخوای نمیشه و ممکنه نوک بینی ت با گذر زمان افتاده بشه به خاطر جنس پوستت بعد من دیگه پشیمون شده بودم یکی از دوستام گفت برو مطب دکتر کامان بابایی اون فوق تخصص جراحی پلاستیکه ببین نظر اون چیه ببین من پیش دکتر بابایی عمل کردم الان 5 سالم میگذره بینی ام هر زوز بهتر میشه تازه خیلی ام طبیعیه

2706