2410
2553
عنوان

امروز ، اولین جلسه دادگاه بود

1510 بازدید | 9 پست

سلام 

حتما می دونید که امروز اولین جلسه دادگاه محاکمه قاتلان بنیتای کوچولو بود. مطمئنم که امروز حال پدرومادر این فرشته خدا،  از روزهای قبل بدتر بوده. مواجه با قاتل فرزندشون و خویشتن داری در برابرش.

بعنوان یک مادر فکر می کنم محال ترین کار دنیاست.

بد نیست که همه ما ، چه مادر باشیم چه نباشیم، برای آرامش قلب مادرش دعا کنیم و از خدا بخواهیم که فقط اندکی از داغ دلش رو سرد کنه.

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

می دونم که شاید این پستم ، موافق زیادی نداشته باشه ولی من برای همسر و فرزندان اون دوتا خبیث ، هم دعا می کنم. از خدا می خوام که کمکشون کنه بتونن در این جامعه ، بخاطر گناهی که مرتکب نشدن و نقشی در اون نداشتن، مجازات و شماتت نشن

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
برای خانواده های همشون اره ولی برای قاتل ها اصلا ..نمیتونم ..

من هم خانواده ها رو گفتم عزیزم

2714

مطمئنا خانواده هایی که با افراد دارای اختلالات رفتاری اجتماع ستیزی دزدی اعتیاد و ...زندگی میکنن بیشتر از بقیه از حضور این افراد آسیب میبینن .متاسفانه اکثر ماها عادت داریم فورا نفرین میکنیم که سر بچشون بیاد یا خانواده هاشون در صورتیکه این جنایتکاران حتی به بچه ی خودشونم رحم ندارن و بزرگترین بدبختی برای هر کودکی میتونه این باشه که پدرش بخاطر این جنایت کثیف اعدام بشه 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما