2726

در هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد، کودک ، نی نی سایت هم حضور دارد. در نمایشگاه امسال اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی توسط کاربران مجرب نی نی سایت کردیم.

کارگاههای: آشپزی، شمع سازی و پتینه کاری

با حضور مربیان عزیزی که از کاربران گرامی نی نی سایت هستند

مربیان گرامی

sayoo#1 کارگاه آشپزی . آموزش تهیه خمیر اشترودل 

روژینا#27  کارگاه پتینه کاری. آموزش تکنیک های پتینه روی ظروف

mamane ashegh کارگاه شمع سازی. آموزش اولیه اصول شمع سازی

مهری#65 کارگاه آشپزی. آموزش چیکن برگر با سس تار تار

برنامه کارگاه های تبادل نظر نی نی سایت در نمایشگاه 

منتظر دیدار شما در نمایشگاه مادر، نوزاد، کودک هستیم 

زمان 22 تا 25 شهریور 96

ساعت بازدید از نمایشگاه 10 صبح تا 18

سالن 7 غرفه 22

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیابان های منتهی به مبادی نمایشگاه بین المللی عبارتند از :

1. درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول

2. درب جنوبی : بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه - روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب

3. درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب - بعد از پمپ بنزین - مسیر کنار گذر

4. درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی - پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی

5. درب شمالی (ورودی شماره 2 پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن - خیابان رشید فضل الله

خیابان های منتهی به مبادی نمایشگاه بین المللی عبارتند از : 1. درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش - خیابا ...

ببخشيد خانم تهراني چرا گزينه خذف تاپيك كه از همه مهمتر هست رو نميزارين؟

یک دلیل فنی پشت این کار وجود داره که در دست بررسی هست

خانوم تهرانی جون این استیکرا هم تغییر بدین بی زحمت

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

چه بامزه خیلی خوفه.

بخشی از دعای صباح امیر المومنین ابو تراب (ع) ** خداى من، دلم در پرده  هاى ظلمت پوشيده شده و جانم دچاركاستى گشته و عقلم مغلوب هواى نفسم شده و هواى نفسم بر من چيره آمده، طاعتم اندك، و نافرمانيم بسيار، و زبانم اقراركننده به گناهان است، چاره من چيست اى پرده  پوش عيبها، اى داناى نهان  ها، ای برطرف كننده غم ها، همه گناهان مرا بيامرز، به احترام محمّد و خاندان محمّد، اى آمرزنده، اى آمرزنده، اى آمرزنده به مهربانيت اى مهربان  ترين مهربانان.

کاربران عزیزی که تمایل دارن در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک ( MBC) حضور داشته باشند، می تواند از سرویس رایگان رفت و برگشت استفاده کنند .

ني ني سايت با همکاری اسنپ کد تخفیف رفت و برگشت به نمايشگاه به ارزش 15000 هزار تومان رو در اختیار هر کاربر قرار میدهد.

شرایط استفاده از این کد تخفیف :

1 - تکمیل اطلاعات کاربری در پروفایل ( این اطلاعات کاملا محرمانه می باشد و به هیچ وجه برای موارد تبلیغاتی استفاده نمی شود ).

2- مهلت استفاده از این کد فقط در تاریخ 22 شهریور ماه الی 25 شهریور ماه می باشد.
3- این کد فقط در مسیر رفت و آمد به نمایشگاه معتبر میباشد . (مبدا و مقصد باید نمایشگاه باشد بر فرض مثال شما ساکن خیابان جردن هستین مقصد شما باید حتما نمایشگاه بین مللی تهران باشد همینطور برای برگشت هم باید از درب جلو نمایشگاه درخواست اسنپ کنید).

4- کاربرانی که تمایل استفاده از کد تخفیف رو دارند باید در خواست خود را از طریق پیام خصوصی به نی نی یار4 ارسال نمایند.لینک

2706