2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان کار نه بیت کوین هست نه تبلیغات کلیکی و نه 7030و...

کار با یه برنامه تازه وارد بازار شده که باهاش میتونین روزانه 70تومن و ماهیانه میلیونی درامد داشته باشین با گذاشتن روزی 5ساعت زمان طی 7روز 500تومن درامد داشتم

1.مناسب سنین 15تا70تاسال

2.دانشجویان

3.خانم های خانه دار

4.کسانیکه به شغل دوم نیاز دارند

نصب برنامه و اموزش نحوه کار کاملا رایگانه.

پاسخگویی فقط در واتساپ

به شماره ی 09032456873

خوبیش اینه شما هیچ پولی به حساب کسی یا شرکتی واریز نمیکنی و این اپلیکشن دارای نماد اعتماد الکترونیکی هست.امیدوارم کمکی کرده باشم برای یکی که واقعا نیازمنده،چون خودمم وقتی که شدیدا به یه درآمد نیاز داشتم با این کار آشنا شدم☺️☺️☺️

2728
دوستان کار نه بیت کوین هست نه تبلیغات کلیکی و نه 7030و... کار با یه برنامه تازه وارد بازار شده که ب ...

چرا باور نمیکنم

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

من میخواستم  واس تدریس بخونم ناامید شدم تدریس زبان انگلیسی 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
من میخواستم  واس تدریس بخونم ناامید شدم تدریس زبان انگلیسی

متاسفانه تدریس زبان انگلیسی برای کسانی که شناخته شده نیستن وتازه وارداین عرصه میشن خیلی درامدکمی داره.درحدی که خیلی ازاطرافیانم رودیدم که ول کردن تدریس انگلیسی رو

متاسفانه تدریس زبان انگلیسی برای کسانی که شناخته شده نیستن وتازه وارداین عرصه میشن خیلی درامدکمی دار ...

فعلا زبان آموز یه آموزشگاه توپ هستم و بعد از اتمام دوره میخوام برم دوره تربیت مدرس زباشون خودمم مدرک لیسانس زبان دارم و عاشق زبانم . بنظرتون شرایط من با اونا یکیه ؟؟

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
فعلا زبان آموز یه آموزشگاه توپ هستم و بعد از اتمام دوره میخوام برم دوره تربیت مدرس زباشون خودمم مدرک ...

انشالله که موفق باشیدبستگی به شهرتون هم داره که درچه حدتقاضاباشه وچقدهمکارایی مثل خودتون باشن ولی اگر مدرس خوب وعالی باشیدانشالله خیلی زودکلاسهای شلوغی خواهیدداشت

انشالله که موفق باشیدبستگی به شهرتون هم داره که درچه حدتقاضاباشه وچقدهمکارایی مثل خودتون باشن ولی اگ ...

مرسی عزیزم بله جایی که میرم خیلی توپه امیدوارم همینطور بشه که شما میگید😚

سلام عزیزان منم یه پسر بانمک دارم شهریور دنیا اومده  واقعا سخته هم سرکار بری هم بچه داری کنی به خاطر بچم قید کارو زدم از طریق یه سایتی به درآمد خوبی رسیدم بعد ۳ روز تونستم 40 تومن درآمد داشته باشم از همین پکیج درآمد دارم چون اصلا نمیتونم تو این مریضی بچمو جایی ببرم  الان درآمدم بیشتره و درآمدتون به تلاشتون بستگی داره هرچی بیشتر وقت بزاری درآمدت بیشتره البته من به خاطر بچم نمیتونم زیاد وقت بزارم  بهترین کار تو این وضعیت کرونایی هستش  هرزمانم درخواست تسویه بدید 24 ساعت بعد مبلغ واریز میشه به حسابتون و به مدرک خاصی هم نیاز نداره به یک اینترنت و گوشی هوشمند یا کامپیوتر نیاز است

این آدرس سایتشونه:
https://b2n.ir/679010

نظرات دیگر کاربران رو هم بخونید امیدوارم شما هم مثل من و خیلی از کاربران دیگه به درآمد خوب برسید

دوستانی که جویای کار خوب و مطئن هستند یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هست