2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

قرص ال دی واسه رشد موی سر خوبه مخصوصا اگه تعدادیش رو بودر کنی و بریزی تو شامبو ویتامینه و هر بار که میری حموم به مدت 5 دقیقه یا 10 دقیقه ماساژ بدی روی سرت ولی باید مراقب باشی که تو چشم یا بوست صورتت نره  ولی روش دیگه اینه که یه شامبو ضد ریزش مثل سروینا خریداری کنی و یه شیشه قطره میرتول رو قاطی شامبوت میکنی و هر روز میزنی به سرت خیلی ام زود جواب میده انگار ولی من خودم از محلول رزماری استفاده کردم خییییلی راضی ام تو همه ی داروخونه ها هم بیدا میشه.

سایروس  
من برا ابروهام استفاده کردم خیلی خوب بود.ی قرص تو چند قطره اب حل میکردم شبا میکشیدم رو ابروهام

منم استفاده کردم واسه ابرو هام ولی اصلا ابروی جدید در نیومد فقط خیلی کلفت تر شد و با اینکه رنگ ابرو های اصلیم خرمایی رنگ بود کامل مشکی شد که کلا از این راهکار بدم اومد

سایروس  
2714
سلام میخواستم بدونم واقعا برای رشت ابرو خوب هست من یه قرص زد بارداری دیگه دارم سیپروترون کامپاند میخ ...

بعد از یه سال اومدی سوال می‌کنی🤣🤣🤣🤣

طوری راجع به دیگران قضاوت نکنید که وقتی خلافش ثابت شد شرمنده شید😉

من برا ابرو استفاده میکردم واقعا اثر داشت 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706