2733
2734
عنوان

خیلی میترسم راهنماییم میکنید

144 بازدید | 7 پست

من هفته ۱۹ بارداریم هستم ، یه عادت بدی که دارم تو خواب بدنم رو به شدت کش میدم ولی خودم اون لحظه متوجه نمیشم .. انگار گرفتگی عضلات خسته روزانه رو توی خواب با کشش بخوام در بکنم ولی بعد که متوجه میشم از خواب میپرم و مدام با خودم کلنجار میرم که مبادا برای بچه اتفاقی بیوفته .. ولی دست خودمم نیست ، از طرفی با وجود این دوره از بارداری نه شیکمم بزرگ شده نه وزنم بالا رفته نه حرکت جنین رو حس میکنم .. خیلی میترسم حس میکنم غیر عادیه البته خفته پیش سونوی آنومالی دادم الحمدالله مشکل خاصی نبود و همه چیز رو چک کرد ولی چرا پس من چیزی حس نمیکنم🙁

اگه شکم اول هستید طبیعیه چیزی حس نکنید من خودم سر هر دو بچم هفته بیست حرکتشو حس کردم در مورد اون عادت هم کشیدن بدن چه مشکلی میتونه پیش بیاره؟؟؟ شما مدت زمان زیادی تا آخر بارداری داری سعی کن الکی به خودت استرس وارد نکنی وفتی سونو گفته همه چیز نرماله چرا دنبال مشکلی بخدا توکل کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه شکم اول هستید طبیعیه چیزی حس نکنید من خودم سر هر دو بچم هفته بیست حرکتشو حس کردم در مورد اون عاد ...

ممنون از راهنماییون ، سپردمش به خدا ، ایشالله مشکلی براش پیش نیاد و اینکه زودتر احساسش کنم که انقدر نگران وجودش نشم.

ممنون از راهنماییون ، سپردمش به خدا ، ایشالله مشکلی براش پیش نیاد و اینکه زودتر احساسش کنم که انقدر ...

نگران نباش عزیزم یه وقتی همچین لگد بزنه مه این روزا از یادت بره حق داری نگران باشی تجربه ی اولته همین روزا تکون میخوره مثل ترکیدن یه حباب یا تکون خوردن سریع یه پروانه انتظار لگد نداشته باشا

2738