2733
2734

سلام دوستان من از اول مهر میرم سرکار محل کارم یه ساعت با شهر محل زندگیم فاصله داره ینی از 6 صبح تا 1.5 ظهر نیستم تو این مدت هم یه بار شیر خشک امتحان کردم نگرفت اصلا با هیچی جز سینه نمیخوابه یه شیر خشک خوشمزه یا شیشه شیری که سرش مثل نوک سینه باشه اگه میشناسین معرفی کنین حسابی درموندم. ممنون 

انسان دلش میخواهد بیش از آنکه دوستش داشته باشند درکش کنند. جورج اورول

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوشیدن شیر که خیلی سخته. شما چه شیری میدی؟  دکتر بهم گفت ببلاک 2 بده اما وقتی کوچولو بود یکشو میدادم میریخت بیرون 

انسان دلش میخواهد بیش از آنکه دوستش داشته باشند درکش کنند. جورج اورول

2738

هرچی بزرگتر میشن مزاجشون فرق میکنه پسر منم کوچیک تر بود شیشه قبول نمیکرد اما از وقتی رفتم سرکار و شیرمو میدوشم براش با شیشه میخوره دیگه اما شیر خشک نمیخوره دیگه فرنی و باشیر براش درست میکنه مامانم از صب تا ظهر یه بار شیر تو شیشه رو میخوره یه ساعتم خودم میرم پیشش یه بارم فرنی میخوره آب میوه و هلو هم بین اینا بهش میدن الان 9 ماهشه وزنش از وقتی ک خودم پیشش بودم خیلی بالا نرفته  الان 8500 وزنش خب علاوه بر کم شیر خوردن دوری مادر و میکشن بچه های بیگناه همین باعث ضعیفی شون میشه منم خیلی ناراحتم از این بابت