2737
2734
عنوان

با پسر خجالتیم چیکار کنم

398 بازدید | 9 پست

سلام عزیزان پسرم دوسال و ده ماهشه خیلی خجالتیه هر جا بریم میچسبه ب من ،خیلی هم ترسوعه اصلا نمیتونه از خودش دفاع کنه واقعا درمونده شدم ممکنه تو آینده بهتر بشه؟تو خونه خوبه ولی تو جمع خیلی خجالتیه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین نکته به هیچ وجه در توجیه این رفتارهاش جلوی دیگران نگو " ببخشید بچمون کمی خجالتیه"

این جمله کار رو تموم میکنه و بچه شما قبول میکنه که " خب من خجالتی ام" 

دوم مهد کودک

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2731

بنظر من اصلا سرزنشش نکنید 

ک ببین بقیه بچه ها بازی میکنن تو چرا بازی نمیکنی و از این حرفا ...

دوم نذارید بقیه بگن چه بچه ی خجالتیه یوقت بزرگتر بشه  و این حرفو بگن و این بمونه تو ذهنش ک تو خجالتی ...

و سوم توی جمع براش ی اسباب بازیش ک دوسش داره ببرید و یکم باهاش بازی کنید و اینکه سعی کنید با یه بچه ی همسن خودش هم بازیش کنید ب این روش که بیا اسمتو ب  من و پسرم بگو و ماشینشو ببین و از این چیزا ...

پاییز میرسد ک مرا مبتلا کند ...😍

جایی  ک من هستم یکی دوتا مهد هست ک خیلی اصولی نیس جای دیگم شرایطشو ندارم ببرم میترسم تو مهد بچه های دیگه بزننش چون مربیاش خیلی اهمیت نمیدن

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

چن روز پیش رفتم عروسی از اول چسبید ب من تا آخر قبلش همش میگفت بریم کلی میرقصید ولی رسیدیم اونجا از این رو ب اون رو شد

چن روز پیش رفتم عروسی از اول چسبید ب من تا آخر قبلش همش میگفت بریم کلی میرقصید ولی رسیدیم اونجا از ا ...

بچه یکی از اقوام ما اینجوری بود.اصلا مهد نزاشتنش. موقع سنجش کلاس اول مشکل پیش اومد براشون. نمیرفت تنها تو اتاق که ازش سوال کنن. سریعتر ببرش مهد به گریه هاش هم اهمیت نده

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2738