2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم اونم بهش گفته بودن که باید سرکلاژ بشه و استراحت مطلق؟؟

اون با اي وي اف بود سركلاز رو نميدونم ولي استراحت مطلق بود فقط براي دكتر بيرون ميرفت يا خيلي احتياط ميكرد كه جاي دور نره

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
عزيزم شما هم با دارو باردار شدي يا طبيعي من خودمم زير نظر دكترم كه دوقلو باردار شم

من بعد از ۶ سال نازایی با آمپول و دارو باردار شدم اونم سه قلو ولی اصلا از ته دلم خوشحالی نکردم دکترا خیلی آدمو میترسونن  

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
من بعد از ۶ سال نازایی با آمپول و دارو باردار شدم اونم سه قلو ولی اصلا از ته دلم خوشحالی نکردم دکترا ...

واااااي عزيزم خوش به حالت اصلا ناراحتي نداره كاري به حرف دكتر نداشته باش دوستم ماهي يه بار مهموني هاي دور همي رو ميومد بجه هاش كه دنيا اومدن ٣ماه بعد رفت مسافرت تازه يه بجه ٧ساله هم داشت خوشحال باش خيليا ارزوشونه جاي تو باشن الان عكس بجه ها رو برات ميفرستم

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
2714
من بعد از ۶ سال نازایی با آمپول و دارو باردار شدم اونم سه قلو ولی اصلا از ته دلم خوشحالی نکردم دکترا ...

خب اگه دکتر ببینه خطر دار دستور میده یکیشو ریداک کنی،دوست من سه قلو بود یکیشو ریداک کردن،الان دوقلو داره

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
خب اگه دکتر ببینه خطر دار دستور میده یکیشو ریداک کنی،دوست من سه قلو بود یکیشو ریداک کردن،الان دوقلو ...

خیلی میترسم برام دعا کن خدا خودش کمک کنه  لکه بینی داشتم صبح الان میرم دکتر ، خدا بچه های دوستتو براش نگه داره

واااااي عزيزم خوش به حالت اصلا ناراحتي نداره كاري به حرف دكتر نداشته باش دوستم ماهي يه بار مهموني ها ...

اره ولی همش میگن خطر داره و از این حرفا میترسم خداخودش کمکم کنه خیلی زجر کشیدم تا خدا بهم داد امیدوارم خودش هم برام نگه داره و به همه اونایی که میخان هم بده ان شاالله

اره ولی همش میگن خطر داره و از این حرفا میترسم خداخودش کمکم کنه خیلی زجر کشیدم تا خدا بهم داد امیدوا ...

اميدوار باش خدا بهت هديه داده خودشم مراقب هديه هاش هست

عزیزم دختر دایی من با آی یو آی 3 قلو باردار شد باورت نمیشه که تو عروسی خواهرش کل خونه رو با جارو دستی جارو زد یعنی تمااااام کاراشو میکرد و مشکلی نداشت فقط وقتی زایمان کرد بچه ها تا چند روز توی دستگاه بودن چون 3تا بود وزنشون انگار کم بود. دوستمم دوقلو باردار بود توی آموزشگاه موسیقی تدریس میکرد تا موقع زایمانش میرفت سر کار فقط یه چند هفته زود زایمان کرد که بچه هاش 1 هفته توی دستگاه بودن. گفت چون 2قلو بودن رحمم دیگه جا برای بزرگ شدن نداشت کیسه آبش پاره شده بود

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
2706