2726
عنوان

کمکم کنید دنبال یه متخصص ناباروری عالی در اهواز میگردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 85725 بازدید | 108 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پیش دکتر شبنم سالمی  میرم. اونم خیلی تعریفشو شنیدم ولی خودم فعلا تحت درمان هستم پیش. دوستم هم بعد از هشت سال پیش خودش نتیجه گرفت کارش خوبه شمارش میزارم هر کی خواست میتونه زنگ بزنه برای مشاوره من الان تحت درمان خیلی از تعریف شنیدم خدا قسمت منم بکنه دامنم سبزشه یه بچه داشته باشم 33383844

من پیش دکتر شبنم سالمی  میرم. اونم خیلی تعریفشو شنیدم ولی خودم فعلا تحت درمان هستم پیش. دوستم ه ...

وااااااااااااااااااااااای عزیزم منم تعریف ایشون را زیاد شنیدم ولی نمی تونستم شماره اش رو پیدا کنم و برم پیششون واقعا خدا خیرت بده از اینکه به ادمایی مثل من کمک کردی . 

2728

سلام دوستان اگر میخواید نتیجه بگیرید 

فقط خانم دکتر شهرزاد انصاری در تهران 

ایشون کارشون عالیه هر کسی که رفته پیششون دوقلو باردارشدن 

وقت گرفتن از ایشون هم خیلی سخته من واسطه مطبشون هستم 

اینم شماره ی من ۰۹۱۲۸۳۹۳۴۸۳خانم تربن 

تماس بگیرید تا در اولین فرصت براتون وقت بگیرم 

سلام دوستان یه سوال داشتم میشه لطفا کسی اطلاع داره جواب بده واقعا قبل آی وی اف هیستروسکپی نیاز؟&nb ...

معمولا نیاز نیست مگه واقعا نشکل داشته باشی مطمئن شو..نمیشه به هر پزشکی اعتماد کرد 

عزیزم من دکتر مهناز احمدی رو بهت معرفی می کنم از طریق دوستم سایت و ایسنتا شو دیدم خیلی جالب بود برام هم مقالاتش علمیه هم خیلی مراجعه کننده هاش ازش راضی ان

البته دوستم برای درمان نازایی پیش ایشون اقدام کرده بود و درمان شد

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...

خواهر هم 11 سال مشکل ناباروری داشت به شفای دست خانم دکتر زرگر و با کمک روش های مختلف باروری. الان خداروشکر باردار شدند و پسر گلشون هم به دنیا اومده تازگیا خود خانم دکتر زایماشن کرد 33916175
33916220 اینا هم شماره تلفن مطب شونه

سلام دوستان من ٧ سال نازايي داشتم و پيش كلي از دكترهاي اهواز رفتم تا يكي از دوستان خانم دكتر نصرت نق ...

سلام عزیزم

من امروز برای اولین بار رفتم ویزیت دکترنقاب ،واقعا کارشون خوبه؟؟

من یه دکتر فوق تخصص نازایی در اهواز می شناسم که کارشون خیلی قبول دارم دوستم پیش ایشون موفق به باردرای شد خدا خیرشون بده این همه کار مردم راه میاندازنhttp://drzargar.com/بهترین-فوق-تخصص-نازایی-در-اهواز/ این مقاله رو ه دسوتم از تو وب سایت شون بهم معرفی کردن  شما هم بخونید کمکتون می کنه

2706