2737
2734
سلام دوستان خوبید؟اگه میشه کمکم کنید 10 ماه اقدام به بارداری کردم ولی باردار نشدم نمیدونم تحت نظر کدوم دکتر باشم تحت نظر دکتر مسیحی بودم ولی میخوام دکترمو عوض کنم.
سلام نازگل جان.من دکتر تقی رازی رو بهت معرفی میکنم.این دکتر پیر و پر تجربست.استاد تمام دکترهای اهواز.یه صندلی دایم در اکادمی زنان و زایمان امریکا داره.متولد1360.اشنامون که دکتر بود بهم گفت رو نظرش کسی حرف نمیزنه.و تا حالا کارهاش رو دیدم عالیه.ولی یه منشی افتضاح به اسم خ احمدی داره.پاچه میگیره توپ.مطبش هم که با کمترین امکانات.رفتی فقط جا نخوری.نبش کوچه پارکینگ کارونه.نوبتش هم تقریبا ماهیانست.شک نکن.برو اونجا.حرف اخر و بهت میگه.گاهی هم بد اخلاقه.هر وقت نوبت بهت داد 3 و نیم اونجا باش اخه منشیش دیوونست.تو این گرما هم زود میاد.واست دعا میکنم عزیزم.شمارش رو از 118 بگسر تا 5 بیشتر تلفن ج نمیده.روزهای زوج.تلفنی هم نوبت میداد.ولی تماس بگیر حتما
CafeMom Tickers
سلام نازگل جان.من دکتر تقی رازی رو بهت معرفی میکنم.این دکتر پیر و پر تجربست.استاد تمام دکترهای اهواز.یه صندلی دایم در اکادمی زنان و زایمان امریکا داره.متولد1360.اشنامون که دکتر بود بهم گفت رو نظرش کسی حرف نمیزنه.و تا حالا کارهاش رو دیدم عالیه.ولی یه منشی افتضاح به اسم خ احمدی داره.پاچه میگیره توپ.مطبش هم که با کمترین امکانات.رفتی فقط جا نخوری.نبش کوچه پارکینگ کارونه.نوبتش هم تقریبا ماهیانست.شک نکن.برو اونجا.حرف اخر و بهت میگه.گاهی هم بد اخلاقه.هر وقت نوبت بهت داد 3 و نیم اونجا باش اخه منشیش دیوونست.تو این گرما هم زود میاد.واست دعا میکنم عزیزم.شمارش رو از 118 بگسر تا 5 بیشتر تلفن ج نمیده.روزهای زوج.تلفنی هم نوبت میداد.ولی تماس بگیر حتما
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نازگل جان دکتر رازی عالیه کارش و نظرش بدون نقصه دکتر رازی برات تشخیص میده مشکلت چیه و درمان های اولیه را شروع میکنه و ایشالا جواب میده اما اگه مشکل جدی تر باشه و نیاز به درمان های بیشتر باید بری زیر نظر دکتر مرمضی و کلینیک ناباروری
2738
خواهش میکنم نازگل جون،اگرامکان داره میتونی بپرسید دکتر باورتوی کدوم بیمارستان مشغوله وآیا کارناباروری درمراکزدرمانی انجام میده مثل ای وی اف ومیکرواینجکشن مرسی عزیزم
سلام میخواستم با توجه به تجاربی که توی این چند سال از دکترای اهواز گرفتم بگم.دکتر باور واسه نازایی اصلا تجربه نداره.کارش فقط لتروزول امپول اچ سی جی.من 2 سال زیر نظرش بودم و کلی هم پشیمون هستم.دکتر رازی هم همین جور.اینا دیگه قدیمی هستن مثل دکترای جدید نیستن دکترای جدید علم این روزا رو اموختن بیشتر سرشون میشه.من خودم زیر نظر دکتر الهام پورمطرود فوق تخصص نازایی هستم و با یک جلسه ویزیت 2 قلو باردار شدم ولی سقط شدن.و الان هم دوباره برای مهر ماه میرم پیشش و مطمنم همون بار اول نتیجه میگیرم تو کارش استاده.البته تو اهواز بجز دکتر پورمطرود دکتر فرح بخش هم فوق تخصص نازاییه اونم کارش خوبه.امیدوارم همگی نتیجه بگیرید
سلام سپیده جون مرسی از راهنمایی خوبت.
منم تحت نظر دکتر مسیحی هستم 1 سال اقدام کردم ولی بی نتیجه بود خودم و همسرم هیچ مشکلی ندارین سایز فولیکول و تخمک خوبه نمیدونم چرا تا حالا باردار نشدم.
سپیده جون دکتر پورمطرود چه نوع درمانی برای تو شروع کرد که دوقلو باردار شدی؟
پیش دکتر مسیح نرو دیگه .فقط وقت تلف می کنی.منم شوهرم مشکلی نداره خودم یک فولیکول خوب داشتم .2 سال نیم باردار نشدم.زیر نظر دکتر باور بودم.ولی بعدش چند تا متخصص زنان دکتر پور مطرود رو بهم معرفی کردن.وقتی مدارکمو دید گفت حتما باید ای یو ای بشی .با ای یو ای باردار شدم.ولی صد افسوس خوشحالیم زیاد دوام نیاورد.دکتر فوق العاده با سواد و مهربونی هستش و در مقابل مریضش احساس مسولیت زیاد داره
2706