2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه نياز ب امينو سنتز بشه دكترت خودش بهت ميگه كى برى ديگه

خب باید برم ...زنگ زدم ازمایشگاه  کریمی نژاد  گفتن چهارده هفته و شش روز ....در خاستم بدون تو هفته شونزده یا بیشترم میشه انجامش بدم 

2456
طبق سونو محاسبه میکنن....باید ۱۵ هفته کامل باشه....من  cvs شدم....اونم باید ده هفته کامل باشه.. ...

ببخشید منظور از پونزده هفته کامل یعنی اخرین روز از هفته پونزده ؟ که فرداش مثلا میشی شونزده هفته ؟

الهی بگردم عزیزم 

فدات شم غصه نخور 

انشاالله کوچولوت بااین ازمایش مشخص میشه سالمه و دلِ تو. و باباجونش شاد میشه

تا دیدم آمنیو سنتزه فهمیدم تویی اومدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

مگه ریسکت چقدر بوده اگر زیاد نیست نرو خود آمنیو امکان سقط داره دوستم دوبار کرد دوبارش سقط شد بعد آزمایشش اومد بچه سالم بوده یعنی دوبار بچه های سالمش و سقط کردن براش این اداهای دکترا فقط برای پوله من که تحت هیچ شرایطی نمیکنم اینکارو

یا علی جوجمو از تو گرفتم خودت محافظش باش
2714

سلام استارتر عزیز، اگه هزینه براتون اهمیتی نداره یک آزمایش DNA هم هست که غیرتهاجمی هست و از روی DNA مادر که ده درصد DNA جنین توش هست ناراحتی های کروموزومی رو تشخیص میده. میتونید درخواست بدید دکتر این آزمایش رو براتون بنویسه. اسمش NIPT هست البته دقت آمینو سنتز از این بالاتر هست اما این هم تا 99 درصد دقیق.

ببخشید منظور از پونزده هفته کامل یعنی اخرین روز از هفته پونزده ؟ که فرداش مثلا میشی شونزده هفته ؟

یعنی ۱۴ هفته و ۶ روز....فردای روز ششم میشه ۱۵ هفته کامل....۱۵ هفته و ۱ روز

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
سلام دوست عزیز شما آزمایش آمنیو سنتز رفتین؟ هزینش زیاده؟؟

سلام عزیزم من تهران دکتر کریمی نژاد ر فتم  هزینه ش با بیمه سلامت که داشتم حالا نمیدونم قبول کردن یانه بعضیا گفت آزاد بوده یک و صد هزینه ش شد کلا 

سوال دیگه م بود در خدمتم 

من این پیش بینی رو برات میکنم که بچت سالمه😆

تازه تو فالت هم افتاده پسره😆

شامپورم در اینده میکنی تو چش و چالش😁

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
من این پیش بینی رو برات میکنم که بچت سالمه😆 تازه تو فالت هم افتاده پسره😆 شامپورم در اینده میکنی ...

😄😄😄😄😄😄😄😄چطوری میمیخ موموخم 😄😍 کودک درونت در چه حاله 😚😚😚😚😚😚 

😄😄😄😄😄😄😄😄چطوری میمیخ موموخم 😄😍 کودک درونت در چه حاله 😚😚😚😚😚😚 

پدرم درومد از عفونت قارچی و خارش خواهر

12 روزه خارش دارم 3 بار رفتم دکتر

خوب نمیشم که نمیشم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706