2726

سلام دوستان. کسی روانشناس نوجوان کاربلد میشناسه؟ یکی از نزدیکانم در شرایط بغرنجی گیر کرده و برای پسرش نیاز به روانشناس داره. اگر میشناسید معرفی کنید، ممنون میشم. چه تلفنی ، چه حضوری، فقط اگر حضوری هست زود نوبت بدن... 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متخصص اعصاب و روان میشناسم که مشاوره میده

اگر لازم ببینه دارو درمانی هم پیشنهاد میکنه برای یه دوره کوتاه

فارغ التحصیل از امریکاست

خودم دو بار رفتم پیشش راضی بودم

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

سلام عزیزم. دوستم من یه روانشناس خیلی خوب میشناسم‌ اما فک‌ نمیکنم که برا نوجوان باشه. منتها شما میتونید تماس بگیری و ازشون بخواین که بتون یه روانشناس حاذق و مورد تایید دکتر شریفی رو معرفی کنند بهتون. خودشون از بهترین‌های واقعا. در نتیجه یه گزینه خیلی خوب بتون معرفی میکنند.

دکتر شریفی . مرکز مشاوره رهیافت

متخصص اعصاب و روان میشناسم که مشاوره میده اگر لازم ببینه دارو درمانی هم پیشنهاد میکنه برای یه دوره ...

ممنون پیتزا جان، فکر نمیکنم نیاز به دارو باشه، این بنده خدا پسرش 14 سالشه، توی وضعیتی قرار گرفته که آدمهای دور و برش (دوستای خودش و دوستای پدرش) آدمهای درستی نیستن، معتاد هستن و حرفهای بعضیاشون هم اینقدر مشکوکه که با شنیدنش تن و بدن آدم میلرزه. میخوایم یه راه حل بذاره جلوی پاش که این بچه دور اونا رو خط بکشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
سلام عزیزم. دوستم من یه روانشناس خیلی خوب میشناسم‌ اما فک‌ نمیکنم که برا نوجوان باشه. منتها شما میتو ...

ممنون عزیزم. حتما تماس میگیرم.

روانشناس نمیشناسم ولی روانپزشک کودک و نوجوان خوب میشناسم

دکتر نسرین امیری

دکتر جواد علاقبند راد.

بهشون بگین برن پیش روانپزشک و روانپزشک اطفال سعی میکنه حتی الامکان دارو نده و اگه تونست که خودش مشکل رو حل میکنه و اگه مربوط به روانشناس بود خودشون تو کلینیک هاشون روانشناس اطفال دارن.

دکتر شعبان نوجوان قبول نمیکنه من خودمو کشتم گفت من نمیبینم تشخیصشو نوشت برای یه دکتر دیگه اون تونست مشکلمونو حل کنه البته خودشم تو همون جلسه چندتا نکته خیلی خووووب گفت

۲۲۷۹۵۰۶۴

دکتر شعبان نوجوان قبول نمیکنه من خودمو کشتم گفت من نمیبینم تشخیصشو نوشت برای یه دکتر دیگه اون تونست ...

جالبه اینو میگین من دوتا بچه هام چند ساله زیر نظر دکتر شعبانن تو دفتر صادقیه الان بزرگه ۱۴ سالشه نمیدونم چرا شما رو قبول نکرده البته کلا روان شناسای دیگم که باهاش کار میکنن خیلی کارشون خوبه پیش اونا میبردی حداقل

2706