2726

دخترم 2سالشه دکترش گفته اواخر شهریور ببریم براش واکسن بزنیم.روزی یه نصف قرص کلسی شین میدم به خاطر مریضیش.

حالا شما بودید واکسن میزدید؟

اگه تجربه ای دارید بگید.از یه ظرف دکترا میگن باید تزریق بشه از طرف دیگه ام مردم میگن نه.

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

من هر سال میزنم از یک سالگی 

امسالم میزنم فقط نباید مریض باشه ها 

دیشب میگفتم کاش الان بود میزدم حجاج دارن میان کلی انفلانزای جدید میاد

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

مريضيش چيه عزيزم؟

پسر من ٢ سال و نيمه هست

دو سال گذشته براش زدم و به احتمال زياد امسالم براش ميزنم

فقط اينجور كه دكتر پسرم ميگه بايد دو نوبت هر بار نصف واكسن رو زد

و اصرار داشت حتما تا زير سه سال هست براش بزنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هنوز نشنیدم تو اخبار بگه فکنم اخر شهریور بیاد هست به نظرت؟؟؟

فقط بار اول دو تا نصفه میزنی از بار دوم یک نوبته

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
مريضيش چيه عزيزم؟ پسر من ٢ سال و نيمه هست دو سال گذشته براش زدم و به احتمال زياد امسالم براش ميزنم ...

دکتر تشخیص پ فاپا داده

مريضيش چيه عزيزم؟ پسر من ٢ سال و نيمه هست دو سال گذشته براش زدم و به احتمال زياد امسالم براش ميزنم ...

شما قبل واکسن بهش آستامینوفن میدید؟

دخترم من امسال پنج ساله میشه و با امسال میشه سومین سالی كه میزنه .. سال اول تو دو نوبت بفاصله چند هفته یادم نیسن هر بار یه نصفه سال بعد كامل... سال اولی كه براش زدم شوهرمم زد من الكی خسیسم اومد نزدم😉 چشمتون روز بد نبینه انچنان انفولانزایی گرفتم كه بیست برابر اون پول واكسن پول خرج كردم دیگه پارسال زدم امسالم میزنیم حتما... راستی دختر منم الرژی شدی د داره كه بهارو پاییز عود میكنه برا همین دكترش تایید و تلكید داره به واكسن انفولانزا... استامینافونم نیازی نیست ممكنه اصلا علاییمی نشون نده و راحت بگذرونه انشالا💕

من در آغوش امن خداوندم😊