2726

سلام. هفته پیش خون ریزی خفیف داشتن الان امروز درست 8 روز کامل که پامو از خونه بیرون نذاشته بودم امروز رفتم بهداشت روبه رویه کوچه هستش فقط چندتا پله رفتم بالا اروم اروم وقتی برگشم خونه باز یکم لک پررنگ دیدم با دکترم تماس گرفتم الان شیاف استفاده کردم خوبم رفع شده فعلا😓😓 من چیکار کنم پس چطوری برم دکترو ازمایشاتم هرجا هم برم پله داره😭😭😭😭تو استراحت مطلقم

نگران نباش ی مدت مراعات کنی خوب میشی.سخته ولی استراحت مطلق یعنی اینکه حتی تو خونه بلند نشی کارت بکنی پله ک جای خود داره ولی زیاد نگران نباش

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو حاملگیم استراحت بودم هیچ جا نمیرفتم. واسه دکتر اول شوهرم میرفت سونوگرافی ازمایش هرچی لازم بود همه رو دکتر مینوشت بعد من میرفتم تو همون تایمی که گفته بود همه رو انجام میدادم بعد میبردم دکتر. اینجوری دفعات دکتر رفتنم کمتر میشد. بهداشتم الان که واجب نیس نرو. چون دکتر داری لازم نیس بری. بعد زایمانت انشالله با بچت برو تشکیل پرونده بده

سلطان غم مادر..... (از وقتی خودم بچه دار شدم فهمیدم😁)
2728
نگران نباش ی مدت مراعات کنی خوب میشی.سخته ولی استراحت مطلق یعنی اینکه حتی تو خونه بلند نشی کارت بکنی ...

اصلا از جام تکون نمیخورم فقط استراحتم خیلی مراقبم ولی امروز رفتم اونجا اینطوری شدم باز همش 15 مین طول نکشید😔موندم کار واجب برا دکترو ازمایش غربالگری اینارو چیکار کنم چطوری برم تا چیزیم نشه😭

منم تو حاملگیم استراحت بودم هیچ جا نمیرفتم. واسه دکتر اول شوهرم میرفت سونوگرافی ازمایش هرچی لازم بود ...

منم اجروز دکترم گفت همه رو اینطوری بکن بهداشت هم گفت فقط زنگ بزنی کافیه دیگه نیا😑

اصلا از جام تکون نمیخورم فقط استراحتم خیلی مراقبم ولی امروز رفتم اونجا اینطوری شدم باز همش 15 مین طو ...

با ی کم خونریزی چیزی نمیشه...خدای نکرده سقط ب این اسونیا هم نیس...جاری من دو سال قبل اونقد خونریزی داشت ک بستریش کردن بجه اش الان عین جته...نگران نباشی درست میشه

مشکلت چیه؟هماتوم یا جفت؟ من جفتم پایین بود همینجوری بودم دو قدم تا دستشویی میرفتم لک میدیدم،استراحت ...

هیچ مشکلی ندارم بعد اون قضیه دو بار رفتم سونو همه چی نرماله نمیدونم چرا خون ریزی دارم فقط از اولم استراحت داشتم چون تهوع شدید بود اصلا نمیتونستم کاری بکنم 

با ی کم خونریزی چیزی نمیشه...خدای نکرده سقط ب این اسونیا هم نیس...جاری من دو سال قبل اونقد خونریزی د ...

انشالا عزیزم دعا کنین دخترم سالم به دنیا بیاد چیزیش نشه 

انشالا عزیزم دعا کنین دخترم سالم به دنیا بیاد چیزیش نشه 

انشالله صحیح و سالم دنیا میاد و میای خبر خوش دنیا اومدنش و میدی

هیچ مشکلی ندارم بعد اون قضیه دو بار رفتم سونو همه چی نرماله نمیدونم چرا خون ریزی دارم فقط از اولم اس ...

یعنی بی دلیل خونریزی داری؟بالاخره یه علتی داره دیگه،فعلا استراحت کن بهداشت هم نرو واجب نیست من اصلا تو بارداریم نرفتم بعد از زایمان رفتم،بذار هفته بارداریت بالاتر بره انشاالله رفع میشه

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
یعنی بی دلیل خونریزی داری؟بالاخره یه علتی داره دیگه،فعلا استراحت کن بهداشت هم نرو واجب نیست من اصلا ...

هرجا که رفتم گفتن مشکل خاصی نیست نه جفتم نه رحمم هیچی فقط یکم تحرک کنم اینطوری میشم ولی خون ریزیم خفیفه امیدوارم دیگه نیاد سراغم😒

2706