2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از زایلاپی استفاده میکردم عالیه

واسه ممنوعه هم تاثیر,داره ??روش استفادش چه جوریه??

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
2728

یه ساعت قبل اپیلاسیون پمادو بزن و یه نایلون فریزرم بکش روش که بهتر جذب پوست بشه بعد نیم ساعت دوباره یکم دیگه هم بزن و باز بسته بندیش کن قبل اپیلاسیون هم پمادو با یه دستمال پاک کن    

اصلا پوستشم کنده شه هیچی نمیفهمی  

کاش میتونستم مثل خودم باشم...
والله من هر سری از یه داروخانه میگرفتم همشونم داشتن که    

اینجانیس هرموقع گفتم بی حسی مخصوص واژن دادن ک اصلابدردنمیخوردالکی پول میدادم😭😭میگفتم بجزاین نداریدبردستوصورت میخام میگفتن ن هنینه بعدتونت سرچ کردم دیدم بعله بردست وصورت نیس

یه ساعت قبل اپیلاسیون پمادو بزن و یه نایلون فریزرم بکش روش که بهتر جذب پوست بشه بعد نیم ساعت دوباره ...

قیمتش چنده???

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
8تومن گلم خیلی ارزون و به صرفست

عالیه اگه اینجور باشه شما کدوم شهر هستید???

سلام دوستان توی کرج دکتری به اسم لیلا خرازی هست که البته معروف نیست منم یکی از دوستانم معرفی کرد برای ریزش مو رفتم ولی واقعاااا پشیمون شدم. با بی سوادی و تشخیص اشتباهش مشکل من رو بدتر  کرد و الان بعد از کلی زمان و صرف هزینه تازه دارم می رسم به وضعیت موقعی که رفتم پیش این خانم.

متاسفانه هیچ نظارتی هم روی کارشون نیست و خیلی راحت پول می گیرن و خودشون هم نمی دونن چیکار می کنند و بعدش هم با بی مسئولیتی تمام جواب بیمار رو می دن. حتی انقدرررر پررون که وقتی می گی کاری که انجام دادی مشکل من رو چند برابر کرده ازت پول بیشتری می خوان و می گن اگه می خوای خوب شی باید چند جلسه دیگه هم بیای..... واقعا نمی دونم اینا مردم رو چی فرض می کنند و کی بهشون مدرک و مجوز طبابت می ده.