2737
2734
عنوان

اقامت ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 5482 بازدید | 25 پست

نه بابا ازاد تو تركيه بوده خونه وكار داشت الان هم ده روز كمپ يونان بود تا ازمايش خون واينا ازش بگيرن تا فرستادنش المان... خودم كه پناهنده نميشم من اپلاي ميكنم واسه دانشگاه ميرم

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کم یعنی ده روز فقط؟ من شنیدم چند سللباید تو کمپ باشی. ما دیگه خیلی تلاش کنیم بتونیم ترکیه بریم دیگه فکر نکنم درتوانمون باشه کشورهای اروپایی بریم.  از طریق کمپ که واقعا مشکله واسمون.  سرمایه گذاری هم اونقدری نداریم که اونجاها بتونیم سرمایه گذاری کنیمو اقامت بگیریم

2728

این سایت کلا روش های مهاجرت به ترکیه رو نوشته https://turkeynewlife.com/

اقامت ترکیه

خرید خانه در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تابعیت ترکیه

کار در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

این لینک ها روش های هست که میشه به ترکیه مهاجرت کرد و مدارس ایرانی در ترکیه هم بخواین باز آدرس های دقیقش و نوشته

اقامت ترکیه

خرید خانه در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تابعیت ترکیه

کار در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

این لینک ها روش های هست که میشه به ترکیه مهاجرت کرد و مدارس ایرانی در ترکیه هم بخواین باز آدرس های دقیقش و نوشته

2738

راه های زیادی برای گرفتن اقامت ترکیه هست ولی در حال حاضر اونطوری که به من گفتن مطمئن ترین راه یا سرمایه گذاریه یا خرید ملک شوهرخواهرم درباره خرید ملک تحقیق کرده بودن از چند جا در نهایت هم برای آلانیا تصمیم دارن اقدام کنن کاراشون رو هم ترکی پراپ (Turkeyprop) پیگیری میکنه خیلی راضین از لحظه مشاوره خیلی دقیق عمل میکنن.