2237
2217

سلام دوستان مامانهای گل. دخترم دو ماه و هشت روزشه توی خواب حالت تنگی نفس و خفگی بهش دست میده و با صدای ههیییییییی از خواب میپره دکتر شیرخشک ببلاک ar تجویز کرده و شربت رانیتیدین یک و نیم سیسی هر دوازده ساعت. ده روزه که دارم تجویزهاش رو رعایت میکنم اما بهتر که نشده هیچ بنظرم بدتر هم شده. دارم از ترس میمیرم همش تصور میکنم بالاخره یکی از این دفعات توی خواب خفه میشه دیووونه شدم واقعا. هیچکسم علائم رفلاکس بچش شبیه مال من نیست هزار تا پست و تاپیک اینجا خوندم از دوست و رفیق و فامیل هر کی که پرسیدم یه علائم شاخصی مثل بالا اوردن داره بچشون. میترسم خیلی خیلی میترسم حال روخیم افتضاااااااااح. تو رو خدا اگه بچتون اینجوریه بیاین و بگین که چکار کردین یا دارین میکنین؟

دختر منم یکو نیم ماهست رفلاکس داره و گاهی رانیتیدین میدم شیرخشکش هم ببلاک ای آره

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

حتی اون صدا رو هم از خودش در میاره ولی سرماخورده و فکر میکنم از اونه

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
نباید دخترت رو صاف بخوابونی باید شیب دار بخوابه یعنی سر و سینه اش بالاتر از پاهاش باشه

درسته منم بالش زیر تشکش میزارم بینیشو با قطره تمیز نگه میدارم چون رفلاکس باعث گرفتگی بینی هم میشه، به حالت نشسته شیرشو بده و اصلا رو پات نزار که تکونش بدی، زیاد هم شیر نده کم کم و زود به زود

نمیدونم میتونه موثرباشه یانه یه مدت دمر بخوابونش ولی هواشو داشته باش که متکا سفت باشه جلوی بینی شونگیره ببین تاثیرداره؟

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2050

پسر منم اینجوری بود بدنیا اومد تا چهل روز اسید معدش بالا میومد تهران بردیم پیش دکتر ارفع نیا یه عالمه دارو داد بچم خوب شد... 

همه میگفتن چهل روزس دارو نده انقدر اما من دکتر ارفع نیا رو قبول دارم دست خدا روی زمین برای شفای کودکانه

خدایا ممنون از امتحانت

عزیزم رانیتیدین داروی خیلی خفیفیه وحتی داروی ضدرفلاکس محسوب نمیشه بایدامپرازول و...بدی ببرش پیش دکترفوق تخصص گوارش اطفال حتما،،،بقیه دکترها رانیتیدین میدن فقط،،،وحتما شیب داربذارش وبه پهلو بخوابون وحتما حتما پرخوری نکنه این مهمترین اصله

دقیقااا... کپسول امپرازول هم داد گفت بازش مبکنی دونه های رنگیش رو بریز توی آب سیب یه قاشق... حل شد که سخت حل میشه بریز توی حلق نوزاد... 

ببری دکتر اینها رو احتمالا بهت میگن

خدایا ممنون از امتحانت
تهران.نیستم شمال زندگی میکنم شهرمون فوق تخصص گوارش اطفال نداریم

خب ببرش یه شهر نزدیک که متخصص گوارش کودکان داره، 

ببین یه روز تو زحمت میفتی تا ببریش دکتر ولی بعدش راحت میشی از استرس داشتن واسه نی نیت، چون احتمالا دکتر کپسول امپرازول تجویز میکنه که خیلی خیلی عالیه واسه رفلاکس بچه.

سلام عزیزم

مشکل نوزادشماحل شده ایشالاتا الان، منم پسرم۲ماهشه چند وقته علائم بجه شمارو داره،ولی متاسفانه بهترنشده.میشه بگید شماچیکارکردید؟کجابردید؟وتاکی ادامه داره این حالت؟پسرمن چندبارهم توخواب انگار برگشت شیر ب مری داشته ک حالت خفگی داشت ک خدا کمک کرد حواسم بود برش گردوندم زدم ب۰پشتش خوب۰شد.

سلام عزیزم مشکل نوزادشماحل شده ایشالاتا الان، منم پسرم۲ماهشه چند وقته علائم بجه شمارو داره،ول ...

سلام میشه جواب سوالاتونو به من بدید من الان نوزادم دوماهو نمیه خهمین مشکلو داره

سلام عزیزم مشکل نوزادشماحل شده ایشالاتا الان، منم پسرم۲ماهشه چند وقته علائم بجه شمارو داره،ول ...

سلام نوزاد شما خوب شد؟چیکار کردین!نی نی من هم همینطوریه و یک ماه و نیمشه 

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
1718