2703
2553
عنوان

کمکم کنید...دلم داره میترکه....خدایااا..

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 26 پست

عزیزم یک چیزی بگم امیدوارم برای شما هم همین اتفاق بیفته ما تو دوستان و اقوام چندین نفر همینطور شدن.دکتر تو هفته های 8 و 7 بهشون گفته بود قلب تشکیل نشده و باید سقط کنید ولی اونا دو هفته دیگه صبر کردن و قلب بچه هفته های بعد تشخیص داده شد.منکه اصلا قبول ندارم حرف بعضی دکترها رو .عجله نکن.شما هم کی میگی هیچ علامت خونریزی چیزی نداری

یک صلوات میفرستی؟

بچه ها کسی میدونه آیا داروهایی ک برا سقط میدن با شیر دهی مشکلی نداره؟چون من بدخترم شیر میدم

یه صلوات از دل پاکتون برای خونه دار شدن ما و به آرامش رسیدن زندگیمون  میفرستین؟؟؟مرسی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا دکتر اصن نگفت صبر کن باز سونو بده...نکنه بعدا بخواد قلبش بزنه...سونوگرافیست رو پرسیدم ام ...

واسه سقط دارو مصرف نکن.  یکی دو هفته دیگه منتظر بمون...  شاید لقاح دیر انجام شده...

اگه قلبم تشکیل نشه که خودبه خود می افتی سر خونریزی و سقط میشه...

دارو مصرف نکن...  خوب نیست! 

افتادی سر لکه بینی و خونریزی....  تا میتونی دمنوش آویشن و بابونه و رازیانه و...  بخور و آب جوش بریز تو کیسه آب گرم و به شکم و کمرت بگیر که کامل سقط شه و از جفت چیزی نمونه. 

اگه سقط کردی تا 10 روزم نذار زیاد آب به تنت بخوره. 

چن روز اولم خودتو نشور...  با دستمال پاک کن. 

فعلا دست نگه دار. 

عزیزم یک چیزی بگم امیدوارم برای شما هم همین اتفاق بیفته ما تو دوستان و اقوام چندین نفر همینطور شدن.د ...

نمیدونم چی بگم...هرچقد از سونوگرافیست ها و دکتر پرسیدم با اطمینان گفتن ک دیگه تشکیل نمیشه...

یه صلوات از دل پاکتون برای خونه دار شدن ما و به آرامش رسیدن زندگیمون  میفرستین؟؟؟مرسی...
2720
نمیدونم چی بگم...هرچقد از سونوگرافیست ها و دکتر پرسیدم با اطمینان گفتن ک دیگه تشکیل نمیشه...

حالا شما که دو هفته صبر کنی اتفاقی نمیفته عزیزم.ان شاالله هر چی خیره براتون پیش میاد

یک صلوات میفرستی؟
بچه ها کسی میدونه آیا داروهایی ک برا سقط میدن با شیر دهی مشکلی نداره؟چون من بدخترم شیر میدم

بازم میگم....  لزومی نداره دارو مصرف کنی! 

قلب که تشکیل نشه،  خودبه خود سر خونریزی می افتی و سقط میشه! 

فعلا صبر کن. 

اینکه لرز داری میتونه علائم پیش از سقط باشه. 

وقتی قلب تشکیل نمیشه،  اصلا نباید خودتو ملامت کنی،  چون خیلی ربطی به مواظبت خودت نداره و ایراد از مشکلات کروموزمیه. 

احتمالا یا تخمک ضعیف بوده یا اسپرم. که احتمال ضعف اسپرم خیلی بیشتره. 

کمبود ویتامین D و  توکسو رو هم باید بررسی کن. 

اگه خدایی نکرده سقط کردی،  حتما بعدش خودت و همسرت آزمایشات لازم رو بدید.

2714

منم شرایط شما برام‌پیش اومده. غصه نخور عزیرم محکمتر از قبل باش و به زندگی امیدوار. 

عزیزم قلبس تشکیل نشه یواش یواش به خونریزی می افتی یه سه چهار روز دیگه صبر کن. شایدم سونو اشتباهی کرده باسه.

اگرم واقعا قلبش تشکیل نشده مشکل از ضعف تخمک یا اسپرم بوده احتمالا؛ که در نهایت نباید غصه بخوری  چون تسکیل نطفه از ابتدا با مشکلی همراه بوده و دیر یا زود از بین میره

ببین داری احساسی به نظرم نگاه میکنی به قضیه . سقط بشه خیییلی بهتر تا اینکه یه عمر یه بچه ی مریض بیفته رو دستت اینده ای هم واسش ساخته نمیشه . سقطش کن و بزار به وقتش یه بچه ی سالم زیر نظر دکتر گیرت میاد . ریسک نکن چون یه عمر پشیمون میشی

عزیزم...این چیزیه که برای خیلی از خانومها پیش میاد. دلت و دریا کن. چه کار میشه کرد. میگن تو این موا ...

منم ۱۰روز پیش پسرکمو تو ماه ۵ بخاطر پارگی کیسه اب از دست دادم ... دلم خونه

بچه ای که دوسال منتظرش بودیم

پسرکم مرگ‌ رو انتخاب کرد تا فرصت زندگی رو به خواهر کوچولوش بده...😔
منم ۱۰روز پیش پسرکمو تو ماه ۵ بخاطر پارگی کیسه اب از دست دادم ... دلم خونه بچه ای که دوسال منتظرش ب ...

عزیز دلم😞❤❤

خدا بهتون صبر بده.

امیدوارم خیلی زود دوباره برگرده پیشتون.سلامت.🌺🌺

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.