2737
2734

من رفتم  پیش دکتر حلیمی مهربون بود ولی چندتایی ویزیت میکرد خوشم نیومد.خودشم گفت اگه بیمارستان امیرالمؤمنین زایمان کنی باید پول اضافه بدی بهمون.توروخدا اگه دکتر خوب دیگه ای سراغ دارین بهم معرفی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر امیری تو تبریز کمی بداخلاق هستند ولی کارشون فوق العاده است....   قبل بارداری هم رفتم تمام چک آپ های لازم رو تجویز کردند... رو دندانپزشکی هم تاکید کردند که من پیش دکتر رضاعی رفتم مطبش محیطی آرام بخش داره با هزینه های مناسب  ... دکتر تو تبریز فقط دکتر امیری دندانپزشک فقط دکتر رضاعی

سلام. دوستان خوبید؟ همه مون سونوگرافی های دی و بابالو رو میشناسیم.ولی اینا اصولا خیلی دیر نوبت میدن ...

نوین هم خوبه و با دقت بررسی میکنه و برا همون روز وقت میده

تانریم امودوم سنه باغلیدی...
2731
من رفتم  پیش دکتر حلیمی مهربون بود ولی چندتایی ویزیت میکرد خوشم نیومد.خودشم گفت اگه بیمارستان ا ...

عزیز من میرم پیش نگار یحیی زاده

تکی میفرسته و با حوصلس

با همسرم همیشه میرم

ما راضی هستیم

خدایا خودت من و همسرم و ماه مونو در پناه خودت حفظ کن و بهترینارو نصیب مون کن💑
2738
مرسی.راستی از بیمارستان نورنجات خبر دارین؟بیمارستان خوبی هستش؟

نه خبر ندارم.

این سوال خودمنم هس.

کسی اینجا با نور نجات اشنایی داره؟؟ اوضاعش خوبه؟

خدایا خودت من و همسرم و ماه مونو در پناه خودت حفظ کن و بهترینارو نصیب مون کن💑
من رفتم  پیش دکتر حلیمی مهربون بود ولی چندتایی ویزیت میکرد خوشم نیومد.خودشم گفت اگه بیمارستان ا ...

برو دکتر مهری امیری نیکپور.هم خوش اخلاقه.هم تومطبش سونو داره.هم تو امیرالمومنین عمل میکنه پول اضافی هم نمیگیره😊

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
برو دکتر مهری امیری نیکپور.هم خوش اخلاقه.هم تومطبش سونو داره.هم تو امیرالمومنین عمل میکنه پول اضافی ...

مرسی گلم.شما پیشش رفتی؟از عملش راضی هستین؟چون من سزارین دومم هست خیلی استرس دارم که عمل خوبی داشته باشم.تعریف بیمارستان امیرالمؤمنین هم خیلی شنیدم.دوس دارم اینجا زایمان کنم

2706