2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برای درمان بیماریهای زنان خانم دکتر زهراقطره سامانی خیلی مشهور و موفقه برای زایمان های سخت شهرت پیدا کرده خانمهای باردار در شرایط معمولی رو قبول نمیکنه متخصص بیماریهاست و زایمان های غیر عادی سرش هم شلوغه خانم دکتر لعیا فرزدی هم شهرت جهانی پیدا کرده شخصیتا هم مذهبیه سرش خیلی خیلی شلوغه اگر شرایط عادی دارید پیش ایشون نرید چون خانمهای زیادی مستحق درمان توسط ایشون هستند و چون همه مایل به ویزیت توسط ایشونند حق خانمهای بیمار و نازایی ها گرفته میشه ایشون متخصص نازایی هستن برای شناخت سوابق جهانیش تو اینترنت بگرد خانم دکتر فرزدی تو آلمان و آمریکا از اینجا مشهور تره خانم دکتر منی‍‍‍زه سیاح ملی هم برای زایمان و مراقبت های بعدزایمان بهترین گزینه است ایشون که شهرتش اصلا به تیپ و قیافه اش نمیاد از قضا جراح خیلی زبر دستیه من جایی که خانم ها اینهمه خبره باشند سراغ آقایان نمیرم اما آقای دکتر امیری اونچی حافظ قرآن قمری وحمیدی هم از خبره های تبریز هستن خانم رامش برادران که بهشون اشاره شد7ساله پزشک متخصص زنان و زایمان هستن جوون هستن و تجربه پائین تری نسبت به اسم های یاد شده دارند این از اطلاعات من
2714
سلام دکتر منم سیروس بایبوردی بود که دک مامانم تو بدنیا اومدن خودم نیز ایشون بود تو نازایی هم عالیه من خودم هم برا نازایی هم سزارین رفتم بنظر من که عالیییییییییییییییییه
تقاطع طالقانی و 17 شهریور ساختمان شهریار 5569369
سلام من رفته بودم دکتر سیاح ملی اصلا خوشم نیومد خیلی پول پرسته اگه بهش پول بدی تحویلت میگیره که با شوشو دعوا کردن دیگه شوشو نذاشت برم اونجا
وقتی فهمیدم باردارم رفتم دکتر حافظ قران. خیلی خیلی خیلی ازش راضی بودم
به نظر من برو پیش دکتر آقا هرچی باشه مردا تجربشون از خانم ها بیشتره شوشوی من اول حاملگیم گفت برو پیش دکتر آقا
عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
2706