2733
2734
میشه بگین صراطی نوری دکتر خوبیه یا نه؟ میخوام برم پیشش... هر کی میشناسه بهم بگه لطفا ۴ ساله تو اقدام ...

من میرفتم پیش ایشون عالیه 

فقط پولکیه 

هر ماه دو بار باید بری 

کارهاش دقیقه و برا مریض وقت میزاره 

اون زمان که من میرفتم مطبش شلوغ بود 

مهربونه 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

لطفا به منم کمک کنید. من سر بچه اولم دکترم سیمین تقوی بود، خیلی دکتر خوبی هستن ولی سرشون خیلی شلوغه ، چند نفرو باهم ویزیت میکنن و برای عمل هم ساعت ۲ بعد از ظهر میان، یعنی از صبح تو بیمارستان علافی، بخاطر همین میخوام دکترمو عوض کنم. بین معین زاده و میرزاجان زاده دودلم. راستش من بعد عمل خیلی درد نداشتم، نمیدونم کلا به بدنم مربوط بوده یا به دکترم. یعنی ممکنه یه دکتر دیگه برم بعد عمل اذیت بشم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام خانوما من میخاستم بدونم تا حالا کسی به خانم دکتر پریسا موسی پور برای نازایی مراجعه کرده درباره کارش و نحوه برخوردش با مریضش چطور هستن لطفا راهنماییم کنید 

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .
2738
من میرفتم پیش ایشون عالیه  فقط پولکیه  هر ماه دو بار باید بری  کارهاش دقیقه و برا ...

خوبی سما؟ من باصراطی ادامه ندادم دیگه..میرم دانایی

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭
سلام  بین دکتر مهری امیری و دکتر حوریه حلیمی کدوم  پیشنهاد میدید که هم عملش خوب باشه و هم ...

میلانی.خوبه وکاربلد.اخلاقش هم خوب

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭
سلام خانوما من میخاستم بدونم تا حالا کسی به خانم دکتر پریسا موسی پور برای نازایی مراجعه کرده دربار ...

من ازصراطی نتیجه نگرفتم...الان میرم جهاد دکتر دانایی..خوبه درکل ..گفتم به جای وقت تلف کردن .این اطلاعاتش به روز هست...پریسا موسی پور هم تو جهاد خواهان داشت.

خوبی سما؟ من باصراطی ادامه ندادم دیگه..میرم دانایی

سلام خوبی 

چی میگه دانایی 

قرص و اینا چی داده؟

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
من ازصراطی نتیجه نگرفتم...الان میرم جهاد دکتر دانایی..خوبه درکل ..گفتم به جای وقت تلف کردن .این اطلا ...

سلام ممنون انشاالله شما هم نتیجه مثبت بگیرین

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .
2706