2737
2734

سلام

زایمان اولم رو طبیعی انجام دادم..به علت سر بزرگ نوزاد الان دچار افتادگی خفیف رحم شدم

دکتر گفت که خیلی خوبه که افتادگی رحم گرفتی..میگفت اینو هم طبیعی بیار بعد از طریق خود واژن رحمت رو درست میکنم برات جراحی و تیغ نداره فقط از طریق واژن برات درستش میکنم.

حالا میترسم با زایمان دومم بدتر بشم با توجه به اینکه طبق شرایط شخصی یه بچه دیگه هم میخوام

حالا چند بار اینجا گفتن سزارین کنم بهتره

به نظر شما سزارین کنم یا طبیعی بیارم

اصلا چرا دکتر گفت که بهتره که افتادگی گرفتی..پرسیدم ولی چیزی نگفت بس که شلوغه و چند تا چندتا میفرستن تو اتاق دکتر.

بعد با سزارین رحم افتادگی پیدا نمیکنه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افتادگي رحم هيچ ربطي به نوع زايمان نداره،،، خواهر من دوتا زايمان طبيعي داشته اما افتادگي نداره، اما يكي ديگه با يه زايمان سزارين الان افتادگي رحم داره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

ب نظرم حیفه حالا ک یبار طبیعی اوردی بعدی هم طبیعی بیار شکمتو پاره نکن چون اینبار درد دوتا میشه هم افتادگی شکم میاد هم اون یکی قبلی...من خودم طرفدار سزارین هستم اما شما ک تجربه طبیعی داری حیفه اندامتو خراب نکن ب حرف دکترت قطعا گوش کن

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)

زن داداش من ۳تا طبیعی اورد واخریش رو با سزارین و زیبایی هم انجام داد

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 

قطعا به حرف دکترا گوش کن

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2738

بنظر منم با چند نفر مشورت کن

ولی اگه قراره باید افتادگی رحم جراحی بشی به هیچ عنوان اجازه نده واژنتو تنگ کنه یا زیبایی عمل کنه

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
چرا سزارین کرد؟

میخواست این رو هم امتحان کنه وبه خاطر زیبایی و لوله هاش رو بست

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
افتادگي رحم هيچ ربطي به نوع زايمان نداره،،، خواهر من دوتا زايمان طبيعي داشته اما افتادگي نداره، اما ...

اخه من بخاطر سر بزرگ نوزاد دچار افتادگی شدم

تا 6ماه واژنم درد داشت..

میترسم اینم حتما سرش بزرگه و بدتر بشم

2706