عنوان

خودکشی در ایران و بازی نهنگ سفید

| مشاهده متن کامل بحث + 10030 بازدید | 37 پست
خخخ، دستت درد نکنه، 😁😁عین پست خودمو باز نشر کردی بدون هیچ تحریفی😁😁

تحریف ؟؟؟

میگه میخاستی دیگران اگاه بشن؟؟؟؟

اگر  مقصودت اگاهی بود این حرفا یچه

بعدشم یعنی انتظار داشتی از نو بنویسم؟باز نشر همینه دیگه!  

ادای 14000 صلوات به نیت کلیک کنید: سلامتی و پیروزی مدافعان حرم +آزاد سازی کامل کشورهای مظلوم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه اشکالی داره بزار انجام بدن بالاخره هرکسی مسئول زندگی خودشه تا کی برای هم تعیین تکلیف کنیم که چه ج ...

ی نوجوون ۱۳ ۱۴ ساله رو ول کنیم ک از سر بی عقلیش و کم سن و سال بودنش بخاطر ی بازی خودشو بکشه؟!

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
چه اشکالی داره بزار انجام بدن بالاخره هرکسی مسئول زندگی خودشه تا کی برای هم تعیین تکلیف کنیم که چه ج ...

عزيزم گفتيم تو زندگي ديگران دخالت نكنيم به عقيده هم احترام بزاريم اما ن در اين حد 

2728

اینی که شما میگین واسه افرادیه که از لحاظ عقلی بالغ شدن

حداقل افراد ۱۸ به بالا

نه یه عده بچه ۱۵؛۱۶ ساله

حتی تو متمدن ترین کشور ها مسئولیت بچه تا ۱۸ سالگی با والدین یا سرپرستشه.

نه اینکه ولشون کنن به امان خدا

زیبایید، اما خالی هستید. برایتان نمی‌شود مُرد.
فكر كنم يه جورايي شبيه هيبنوتيزمه كارشون  انگار مثلا روحشونو تسخير ميكنن

نه عزیزم اول این بازی نوجوان ها رو خیلی تحریک و تشویق میکنن به عبارتی یه جورایی جوگیرشون میکنن برای بازی و بهشون میگنن مطمئنی که میخوای بازی کنی و وسط راه پشبمون نمیشی و جوگیرشون میکنن و بعد که جواب مثبت میگیرن  بهشون میگن پس باید تا آخر ادامه بدی و نباید عقب بکشی  و ایناهم که نمیدونن ته ماجرا چیه قبول میکنن . مرحله 50 که خودکشیه اول بهشون میگن لوکیشن گوشیتونو روشن کنید و از این طریق مکان نوجوان رو پیدا میکنن و اگه طرف از انجام مرحله 50 که خودکشیه و تازه فهمیده ته بازی چی بوده خودداری کنه تهدیدش میکنن که مامیدونیم کجایی و نشونی محل رو میدن و باعث میشه که طرف خودشو ازجایی به پایین پرت کنه و بازی به اصطلاح تموم میشه 

نمیشه باور کنین نمیشه اونطور که توذهنمونه همه چی روپیش ببریم تناقضات زندگیهامون اینقدر زیاد شده که بچه هد رو اگر هم بخوایم نمیشه کنترل کرد باید تو خانواده بالاخره یه ضوابطی حکمفرما بشه لازم تاکید میکنم بله نوجوان تو سنی هست که تعادلات روحی و قدرت درکش زیاد متعادل نیست باید هدایت بشه ولی به چه شکل و به سوی چی ؟!!!!

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

چقدر به اصول روانشناسی اگاهیم به کنترل بچه هامون که با هرصحنه ای روبرو نشن هر جایی نرن تکنولوژی رو بی حد وحصر ودرسنین پایین در اختیارشون نزاریم و خیلی چیزهای دیگه تو همین چند مورد قطعا نظرات متفاوتی عنوان میشه که همه برگرفته از ذهن خودمون و تجربیات خودمونه نه علم روانشناسی

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
تحریف ؟؟؟ میگه میخاستی دیگران اگاه بشن؟؟؟؟ اگر  مقصودت اگاهی بود این حرفا یچه بعدشم یعنی ...

عزیزم منکه چیزی نگفتم، گفتم دستت درد نکنه که پست خودمو نشر دادی بدون هیچ تحریفی. ازت تشکر کردم گلم. 😘

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
http://www.aparat.com/v/Y3qfZ

ممنون بابت کلیپ اتفاقا خودم میخواستم کلیپو بذارم، نتم رفت.. الان اومدم. 

خدایا مارو یه لحظه به خودمون وا مگذار.. 😞😞

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
عزیزم منکه چیزی نگفتم، گفتم دستت درد نکنه که پست خودمو نشر دادی بدون هیچ تحریفی. ازت تشکر کردم گلم. ...

پس چرا شبیه تیکه بود؟!!  

آره خیلی خیلی شبیه تیکه بود یه بار دیگه برو پستت رو نگاه کن خودتم شک میکنی.    

ادای 14000 صلوات به نیت کلیک کنید: سلامتی و پیروزی مدافعان حرم +آزاد سازی کامل کشورهای مظلوم 
پس چرا شبیه تیکه بود؟!!    

چرا باید تیکه بندازم عزیزم؟ اینکه کی بنویسه مگه مهمه؟ 

در هر صورت اگه جمله بندیم جوری بوده که فکر کردی تیکه میندازم، ازت معذرت میخوام 

چرا باید تیکه بندازم عزیزم؟ اینکه کی بنویسه مگه مهمه؟  در هر صورت اگه جمله بندیم جوری بوده که ...

من حرف بدی نزدم انچه دیدم گفتم.

خواهش میکنم.

2706