2726
عنوان

چقدر اهمیت دارد که بدانید همسر تون قبل از شما به کسی دیگر علاقه داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5486 بازدید | 124 پست
میشه بگید الان رابطتتون چطوریه؟سعی کردی ببخشی؟امکان داره باز اعتماد کنی؟آیا ممکنه باز کارش رو تکرار ...

الان رابطمون خوبه ولی اینکه دوباره تکرار کنه خوب نمیدونم واقعن بخشیدن هم از ته ته دل نه هیچ وقت چجور میشه تو همه اعتمادت رو بذاری و بعد بتونی ببخشی عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر من اشکالی نداشته اگه شوهرم قبلا با افرادی ذر رابطه بوده.اما قبل از ازدواج بهش گفتم که حوصله و طاقت زندگی با مردی که شکست عشقی خورده یا بهش خیانت شده رو ندارم.اونم گفت که ارتباطداشته اما عشقی در کار نبوده..حتی ایمیل های مجردیشم بهم نشون داد که برای طرف مینوشته که دنبال رابطه جدی نیست.الانم خدا رو شکر سرش به زندگیمونه و 3 تا بچه داریم.فکر کنم از معدود مردایی باشه که گوشییش اندروید و هوشمند نیست.تو هیچ کانالی عضو نیست.وبه قول خودش کاراشو با یه گوشی قدیمی سامسونگم میتونه انجام بده.برای همه ارزوی خوشبختی و خیال راحت میکنم.

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
2728

همه آدمها خانم یا آقا قطعا و بدون تردید یک روز عاشق کسی بودن.

حالا یا به این عشق رسیدن. یا اون رو تههههه قلبشون نگه داشتن و بروز نمیدن.

چون بعد ازدواج اقرار به اینکه تعلق خاطر  نسبت به شخصی داشتیم زندگی فعلی رو با تنش و ویرانی مواجه میکنه.

پس همه ساکتند و تو معشوقه اول و آخری☺☺☺☺☺

سلام دوستان. با توجه به فصل تابستان و اوقات فراغت بچه ها من یک اپلیکیشن زبان انگلیسی برای بچه ها دیدم که روشش خیلی جالب بود. با کارتون به بچه ها انگلیسی یاد میده. در وسط کارتونها هم یک سری لغات رو به بچه با روش جالبی یاد میده. گفتم به شما هم بگم اگر دوست داشتید استفاده کنید. لینک دانلود اپلیکیشن در zabanzi .ir هستش.

اینکه قبلا به کسی علاقه داشته باشه مهم نیست مهم این که بعد ازدواج پای بند به زندگی و علاقه به هم باشن دو طرف . اگه در زمان تعهد  خلافش ثابت بشه ازار دهندهاست و واقعا سخته باهاش کنار بیاد ادم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
مطمئنا هرکس مث خودش نصیبش میشه اینو خدا تو قرآنش گفته

البته ما دیدیم پسرایی که با ۱۰۰۰۰۰ تا دختر و زن رابطه داشتن و درنهایت با پاک ترین و چشم گوش بسته ترین دختر شهر ازدواج کردن

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸

طبیعتا هرکسی اونم پسرا کسی تو زندگیشون داشتن.اگه نداشته باشن دوروز دیگه ک زن گرفتن تازه یادشون میاد ک دوس دختر نداشتن و این حرفا.

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2706