2766
2764
عنوان

نی نی سایتی های عزیز که از خرافاتی بودن مردم مینالید

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 51 پست

استارتر من حس شیشمیم

مثلا بزار دوتا نشونه بهت بدم

تو دختری

گوشی دستته

الان ماه محرمه

گوشیو با یه دستت گرفتی

بختیاریم🥰  ۱_تاپیک خلاف قوانین ببینم گزارش میدم ۲_ اگه دیدم واقعا نمیشه باهات بحث کرد دیگه ریپلایت نمیکنم  حالا تو هرچقدر میخای ریپلای کن فحش بده..شاید برات جالب باشه ولی از فشاری که بهت میاد من اینجا دارم میخندم😂🫂💖💜 این تجربه من توی رشته ی روانشناسیه💜🌿🦋تو ربات نیستی، نمیتونی همه‌ی کارهایی که دلت میخواد رو یه جا انجام بدی. اگه بخوای یهویی اوضاع همه‌چیز رو درست بکنی، هیچ کدوم از کارهایی رو که میخوای نمیتونی درست و حسابی انجام بدی و در انتها سرخورده میشی، اهمال کاری میکنی و تصور میکنی که برای انجام دادن اون کارها ساخته نشدی و اون‌هایی که انجامشون دادن و میدن چه ویژگی خفن و خاصی دارن که تو نداری؛ پس از انجام دادنشون فرار میکنی. برای هر کاری طوری پیش برو که میدونی تواناییش رو داری، قرار نیست حتما روشی که روی بقیه جواب داده؛ روی تو هم جواب بده.🪷🪷🪷 

حس ششم که دیگه ته حماقته

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی هر کسی که راجب ایندت یه چیزی گفتو باور میکنی؟با چه عقلی؟حس ششم وجود داره نمی گم نیست ولی خیلی ک ...

عزیزم چرا اعصاب و وقت خودتو برای کسی حروم میکنی که به حس ششم اعتقاد داره بعد روی اعتقادشم اینجوری متعصبانه پافشاری میکنه

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love
یعنی هر کسی که راجب ایندت یه چیزی گفتو باور میکنی؟با چه عقلی؟حس ششم وجود داره نمی گم نیست ولی خیلی ک ...

من خودم حس شیشمم خوبه

بهمن ماهیم

ی سری اتفاقارو جلوجلو پیش بینی می‌‌کنم و واقعا اتفاق میفته

وقتی خودم هستم پس کاملا قبولش دارم

هرکی هرچی بگه باور نمی‌کنم اما ی سوال از زمان الانم ازش می‌پرسم ببینم راس می‌گه یا ن 😂

👩🏼‍🎨
2768

تاپیک حس ششم دعا گرفتن و طلسم و جن و ....همشون خرافاته دیدن جن بیماری روانی هست حالا بگن تو کتاب های آسمانی اومده و...ولی از نطر روانشناسی بیماری هست ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 
استارتر من حس شیشمیممثلا بزار دوتا نشونه بهت بدمتو دختریگوشی دستتهالان ماه محرمهگوشیو با یه دستت گرف ...

توی نی نی سایتم هست 

تاپیکم زده 

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love
دلت نسوزه ، تو این دوره کسی که بخواد نفهم باشه یعنی سودش تو نفهمیه ، دیگه اینترنت و فضای مجازی تا پش ...

اره ولی با خودم میگم بازم بهتره قضاوت نکنم شاید بچس یا شایدم بخاطر شرایط زندگیش مجبور شده به همچین چیزی رو بیاره ولی بازم بی عقلیشو جبران نمیکنه...حقیقتش دیگه مغزم نمی‌کشه بیشتر از این فکر کنم گاهی اوقات میگم خوش به حال خدا همچیو میدونه و نیاز نیست کلی فکر کنه و اخرشم به هیچ نتیجه ای نرسع 😅

هیچکس لیاقت اشکای تورو نداره،کسی هم که داره طاقت دیدنشونو نداره🤍
5حس داریم: بیناییچشاییبویاییشنواییولامسهحالا حس ششم وجود خارجی نداره بلکه فردی که این حسش فعاله علم ...

آقا من حس ششم دارم یعنی همه دارن اما برا بعضیا قوی تره برا منم قویه

ولی کسیو ندیدم علم غیب داشته باشه اینام که میگن حس ششمم همش چرته

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
استارتر من حس شیشمیممثلا بزار دوتا نشونه بهت بدمتو دختریگوشی دستتهالان ماه محرمهگوشیو با یه دستت گرف ...

عا عا من گوشیو رو تخت گذاشتم و خودش به یه بالشت تکیه داده و فقط تایپ میکنم🤣🤣🤣اط کجا فهمیدی الان ماه محرمه؟؟؟😱

عزیزم چرا اعصاب و وقت خودتو برای کسی حروم میکنی که به حس ششم اعتقاد داره بعد روی اعتقادشم اینجوری مت ...

اخه یسری چیزا خیلیییی میره تو مخم میخوام علتشو بدونم علت اینکارو

من خودم حس شیشمم خوبهبهمن ماهیمی سری اتفاقارو جلوجلو پیش بینی می‌‌کنم و واقعا اتفاق میفتهوقتی خودم ه ...

زحمت کشیدی پیش بینی میکنی بعدم هرماهی باشی ربطی به ماه نداره اصلا منم شنیدم میگن بهمن ماهیا حسشون قوی تره اما خب هیچ ربطی نداره چرته مثل خیلی چرتای دیگه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706