2766
2764
عنوان

خانم هایی که شوهرهای بد دارن بیان یه چیزی تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 55 پست

سرمایه گذاری روی بچه ها هم خوب نیستش.کلا روی هرکی جز خدا حساب کنیم باختیم!

باید خداوند رو منبع عشق و روزی خودمون بدونیم نه همسرمون رو!

باید بخاطر خداوند به همه خوبی کنیم و از هیچ کس جز خودش انتظار پاداش و تشکر نداشته باشیم.اونوقت هستش که خداوند هم همه ی جهان رو به پامون میریزه🌹

هر ملتی خودش سرنوشت شو رقم میزنه،فریادهای اعتراض تونو بعد از این روبروی آینه،سر خودتون بزنید که ذره ای بصیرت بخرج ندادید و به کسانی رای دادین که ۳۲ سال شمارو بازیچه قرار داده بودن...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی بچه ها هرکار کنی مثل باباشون لاشی میشن..همه بچه ها مثل بچه های این خانم نیستن..

مادر وقتی بشینه عزاداری کنه بچه رو تو محیط سمی رها کنه 

تمرکز بچه هم میره رو پدر ناخودآگاه الگو میگیره 

همین خانم هیچکس باش رفت و آمد نمیکرده 

میگن با زبون خوش ک احترام کل فامیل رو مجبور میکرده درارتباط باشن باهاش و با خانواده های درست فامیل رفت تا ادب و شخصیت بچه هاش رو نشون بده و آینده بسازه براشون

لطفا لایک نکن .ریپلای هم نکن وقتی برای تو چیزی ننوشتم !
قربون دهنتخون اون لاشی تو رگهاشونه

بخدا دختر عموم عمرش گذاشت رو سه تا پسرش...بخدا کارگری مردم میکرد ک بچه هاش چیزی کم نداشته باشن...اخرم سه تا بچه دخترعموم زدن و از خونه بیرون کردن...

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2768
سرمایه گذاری روی بچه ها هم خوب نیستش.کلا روی هرکی جز خدا حساب کنیم باختیم!باید خداوند رو منبع عشق و ...

حرف من اینه روی داشته ها تمرکز کنن ‌فقط روی نقاط قوت .خیلی ها واقعا توان طلاق ندارن 

بخدا دختر عموم عمرش گذاشت رو سه تا پسرش...بخدا کارگری مردم میکرد ک بچه هاش چیزی کم نداشته باشن...اخر ...

من گفتم رو روان و شخصیت بچه کار کنید ! نگفتم فقط تامین مالی کنید !  زنای غصه دار هرگز نمیتونن بچه تربیت کنن 

تربیت کجا صرفا بزرگ کردن کجا

بخدا دختر عموم عمرش گذاشت رو سه تا پسرش...بخدا کارگری مردم میکرد ک بچه هاش چیزی کم نداشته باشن...اخر ...

من خودمو و جونیم و عمرم رو فدای دوتا پسرام کردم امیدوارم نشم یکی مثل دختر عموت

سَرم بالاست چون بالا سَرم خداست ❤️
مادر وقتی بشینه عزاداری کنه بچه رو تو محیط سمی رها کنه تمرکز بچه هم میره رو پدر ناخودآگاه الگو میگیر ...

اون قدیم بود الان کمتر کسی میتونه مثل اون خانم باشه و بچه هاش از پدرشون الگو نگیرن

سَرم بالاست چون بالا سَرم خداست ❤️
من گفتم رو روان و شخصیت بچه کار کنید ! نگفتم فقط تامین مالی کنید ! زنای غصه دار هرگز نمیتونن بچه تر ...

ن دختر عموی من هیچ وقت غصه شوهرش نخورد و میگفت لیاقت منو بچه هام نداشته..جای مهریه هم حق حضانت بچه هاشو گرفت..

بعد چن وقت دقیقا همون خانم ک باشوهرش خوب شده بود شکایت کرده و شوهرش مجبور شد خونشو بفروشه بده ب عنوان مهریه ب خانمه...کارما

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

همین خانمی که من میگم هیچ وقت حتی نرفت کار کنه 

طاقت داشت بچه ها کهنه بپوشن ‌هرچی پدرشون آورد که آورد 

اگر نبود هم باز غصه نمی‌خورده 

همه میگن همیشه درحال تقویت عزت نفس بچه هاش بوده همیشه باهاشون صحبت میکرده .الانم بچه هاش آروم و چشم ودل سیر هستن و کمبود مالی یا عاطفی ندارن

سرمایه گذاری روی بچه ها هم خوب نیستش.کلا روی هرکی جز خدا حساب کنیم باختیم!باید خداوند رو منبع عشق و ...

چه خوب گفتی. هزارتا لایک

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
حرف من اینه روی داشته ها تمرکز کنن ‌فقط روی نقاط قوت .خیلی ها واقعا توان طلاق ندارن

عزیزم توی این دنیای فانی،در واقع تنها داشته ی ما خداوند هستش و روی هیچ چیز دیگه ای نمیشه حساب باز کردش...!

همسر ما بهترین هم باشه و بخواد خوبیهامونو جبران کنه،بازهم ناتوان هستش.اما این خداوند توانا هستش که در قبال کار اندک ما پاداش بسیار زیاد میده و به همه ی داشته های زندگیمون برکت میده🌹

هر ملتی خودش سرنوشت شو رقم میزنه،فریادهای اعتراض تونو بعد از این روبروی آینه،سر خودتون بزنید که ذره ای بصیرت بخرج ندادید و به کسانی رای دادین که ۳۲ سال شمارو بازیچه قرار داده بودن...!
من خودمو و جونیم و عمرم رو فدای دوتا پسرام کردم امیدوارم نشم یکی مثل دختر عموت

بخدا خون خونو میکشه 

چه خوب گفتی. هزارتا لایک

مرسی گلم🌹😘

2706