2733
2764

بچه ها من شیراز بودم کار شوهرم اومد تهران می‌ومد خونه فامیلشون تا خونه اجاره کنه بعد ماشینش خراب شد ی مدت با اسنپ می‌رفت می‌ومد حالا بعد دوماه ک اومدیم تهران من اسنپو وا کردم ببینم هزینه تا فرودگاه چقده ماشینمونو بزاریم تو پارکینگ با اسنپ بریم دیدم عکس ی راننده دختر اومده مقصد هم فرحزاد الان یادم نمیاد بهم گفته یا ن دقیقا روز جمعه رفته ز زدم گفتم با اسنپ میرفتی گفت مگه یادت رفت ماشین خراب شد گفتم کجا رفتی گفت یبار با همین فامیلمون رفتیم فرحزاد گفتم دختر بود گفت آره راننده دختر بود ک چی گفتم چرا من نمیدونستم گفت گفتم بهت دنبال بهونه ای و دنبال شری برو حوصله ندارم ز نزن کار دارم 

الان اعصابم خورده میخوام پارش کنم صب داشتم از نگرانی سکته میکردم ک تاپیکشو صب زدم گفتم جریانو بعد میبینم خودش اصلا ب من اطلاع نمی‌ده راستش یادمم نمیاد گفته یا ن 

چقد من ضعیفم ک این هرکاری دوست داره می‌کنه من انقد از برخوردش استرس میگیرم من همه چیو میگم ب این اونوقت این چقد ریلکسه

اعتناد بنفست پایینه و وابسته هستی بهش

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768
منم بهش اطلاع ندم و برامم مهم نباشه عکس‌العملش خوبه؟

اره عزیزم 

چرا اصلا بهش میگی

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
میترسم بد برداشت کنه بهم تهمت بزنه

چه تهمتی عزیزم؟مگه کجا میخایی بری؟

مریض هستش این آقا