2737
2734

سلام دوستان من دو ساله اقدامم و الان چند ماهه دارو میخورم حوالی تخمک‌گذاریکه با کیت معلوم شد چند بار اقدام کردیم الان 5 روز به پرید مونده و من دو روزه ترشحات آبکی کمی تیره دارم که خیلی کمه و به زور دستمال کشیدن معلوم میشه. ..کسی چنین تجربه‌ای داشته. .؟؟ میتونه بگه چیه؟ ؟آیا میتونه مربوط به لانه گزینی باشه ؟؟؟ در ضمن هیچ علامت پریدی ندارم در حالی که همیشه ده روز قبل سینه هام سفت و دردناک میشدن. ..کسی تجربه‌ای داشته که بتونه کمکی کنه ؟؟؟..ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم 2 روز مونده بود به پریودم تازه ترشحات تخمک گذاری داشتم و کیتم مثبت شد و اقدام کردم. دیروزم موعد پریودم بود و نشدم. هر ماه مثل شما قبل از پریود سینه هام درد میگرفت اما این ماه درد نگرفته. سر در گم موندم 😕 نمیدونم باردارم یا نه هیچ علائمی هم ندارم. ترشحاتت چه رنگیه؟

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
منم 2 روز مونده بود به پریودم تازه ترشحات تخمک گذاری داشتم و کیتم مثبت شد و اقدام کردم. دیروزم موعد ...

عزیزم برای من خیلی ابکیه و خیلی کمرنگ نمیتوانم بگم خون آبه چون از خون آبه هم کمرنگتره شاید قهوه ایی. .کم رنگ. .نمیدونم بخدا گیج شدم حسابی

2738
عزیزم برای من خیلی ابکیه و خیلی کمرنگ نمیتوانم بگم خون آبه چون از خون آبه هم کمرنگتره شاید قهوه ایی. ...

شاید لکه لانه گزینی باشه. اگه از موعدت گذشته بی بی بزن. انشالا بارداری

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
منم 2 روز مونده بود به پریودم تازه ترشحات تخمک گذاری داشتم و کیتم مثبت شد و اقدام کردم. دیروزم موعد ...

انشاءالله که بارداری گلم خبرش و بده یا کم شاد شیم حداقل تو این وانفسا

نه هنوز 5 روز مونده. ..بدبختی همینه که نمیتونم صبر کنم. ..

خیلی سخت میگذره درکت میکنم اما چاره ای نیست. خودتو سرگرم کن یه جوری. منم دیروز قرار بود پریود بشم .میخوام تا شنبه صبر کنم اگه نشدم بی بی بزنم

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
نه هنوز 5 روز مونده. ..بدبختی همینه که نمیتونم صبر کنم. ..

منم چند روز قبلش همینجوری لک دیدم فکر کردم پریه، بعد آزمایش دادم مثبت بود، دکتر بهم شیاف داد و گفت استراحت کن

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖
2706