2726

سلام دوستان من ۱۹ هرماه زمان پریودیمه.یکشنبه قبل ۱۴ پریودیم میشد امروز که یکشنبه بود لکهای قهوه ای تیره و صورتی میدیدم ازپد استفاده کردم شاید همش دو سه قطره رو پد لک باشه گاهی دستمال میکشم رو دستمال حالت رگه رگه میبننم.تاحالا سابقه همچنین چیزی نداشتم.به پیریودم ۱۱روز مونده.پریودی منطمی  دارم.میترسم خدای نکرده مشکلی باشه؟؟ یکم سردرد قابل تحمل ولی ادامه دار هم از پنجشنبه داشتم سابقه سردرد خیلی کم دارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مال من دو هفته بعد زمان پریودم شروع شد.تقریبا ۴روز بود.ولی شدتش کمتر از پریود بود.

توروخدا اگ‌ میبینی بگو الان بارداری یا ن.منم‌دوهفتس از پریکدم‌گذشته بااینکه هر۳.۴ماه پریود میشدم الان‌خون‌میاد ازم کمتر از پریوده.هیچوق اینطوری نشدم بعد دوهفته خونریزی.کمردردم دارم‌یکم.بنظرت لانه گزینی.؟

سلام… من این ماه بصورت جدی اقدام به بارداری کردم با برنامه ریزی دقیق… سیکل پریودی منظم28روزه داشتم همیشه…بعد از اقدام کمر درد و گرفتگی داشتم یک هفته قبل از تاریخ پریودی خونریزی روان و صورتی رنگی دارم ک لخته هم نیست… راجبش که خوندم انگار از علائم لایه گزینی هستش… میخوام بدونم اگه لایه گزینی هست چند روز طول بکشه طبیعیه و چند درصد احتمال بارداری هست؟؟

2728
دو روز بعد وقت پریودم شروع شد....شش روز طول کشید...دو سه تا پد هم استفاده کردم....هم خون آبه توش بود ...

سلام عزیزم ببخشیدا بچه ات سالم موند با این وضعیت؟؟چون من حالت تهوع دارم یکمم خونریزی کردم نمیدونم باردارم یا نه

سلام عزیزم میدونم این تاپیک مال خیلی وقته پیشه  ولی من الان شرایط شمارو دارم حامله بودی شما یا ...

عزیزم شپابارداربودی؟؟

لک قهوهی بالخته های سیاه خیلی کوچیک اندازا مورچه 

اونجوری بودمال شما بارداربودیدیاپریود

سلام. خانوما.من۴روزه لکه بینی دارم.قهوه ایه. بعد سقطم اقدام بودم.امکان بارداری هست؟ یعنی لانه گزی ...

عزیزم شما باردار بودی؟ منم وضعیتم مشابه شماست.. سقط داشتم.. بعدش اقدام.. الانم لک های قهوه‌ای 

2706