احساس خفگي دارم ٧ روز از انتقال جنين هام مي گذره براي بار پنجم حسم مي گه اين بارم نميشه احساس مي كنم دنيا رو سرم مي چرخه حس خفگي تنفر دارم از خودمم بدم اومده از بدن كبود و دردناكم به خاطر امپولام حتي تحمل اين كه مادرم مياد خونه امو تميز مي كنه كارا مو مي كنه حالمو بد مي كنه ديونه شدم انگار 

گاهي گمان نميكني و ميشود//گاهي نميشود كه نميشود// گاهي هزار دوره دعا بي أجابت است//گاهي نا گفته قرعه به نام تو ميشود. اگه لايق ميدوني دعا كن مادر بشم ١٣ ساله منتظرم ممنون الاهي امين🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیز دلم بد به دلت راه نده چرا نشه ناامیدی که نمیشه... توکل به خدا کن ارامش بگیری

ممنونم اين دفعه خيلي دلم مي خواست بي خيالي طي كنم ولي نميشه عمرو جونيم سر بچه دار شدن رفت ١٤ سال كم نيست ديگه خسته شدم مي خوام مثل ادماي عادي زندگي كنم

گاهي گمان نميكني و ميشود//گاهي نميشود كه نميشود// گاهي هزار دوره دعا بي أجابت است//گاهي نا گفته قرعه به نام تو ميشود. اگه لايق ميدوني دعا كن مادر بشم ١٣ ساله منتظرم ممنون الاهي امين🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
این نیز بگذرد عزیزم نگران نباش زندگی همین جور نمیمونه به لطف خدا امید داشته باش

اميدوارم از دلسوزي و ترحم هاي همه خسته شدم به خدا 

ممنونم اين دفعه خيلي دلم مي خواست بي خيالي طي كنم ولي نميشه عمرو جونيم سر بچه دار شدن رفت ١٤ سال كم ...

عزيزم ايشالله اين سري مثبت ميشه ! خدا جواب اين همه سال صبرت ميده

خدایا مراقب دخترم باش!!!!!!!

عزیزم توکل کن به خدا اینقدرم منفی بافی نکن میدونی که انرژی منفی رو آدم اثر میذاره پس سعی کن استرس و ناراحتی و از خودت دور کنی و به چیز های خوب فکر کنی.انشاالله مشکلت برطرف میشه به کل.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

انشالله که به آرزوت برسی 😍

حالاچلا امضای منو برداشتی😲

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

چندوقته عروسی کردی گلم؟ب دلت بد راه نده گلم امیدوار باش خدا خیلی مهربونه

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2706