2737
2734

قرص لاغرى اصلا به درد نميخوره 

عوارض داره كه هيچ

بعد از كه لاغر شدى و قرص رو ترك كردى دوباره وزنت برميگرده 

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر من قرص زیره گرفت راضی بود...چون گیاهیه و عوارضی نداره....فقط اشتها و کم میکنه.....هم زیرش هست هم لیمو داروخانه ها دارن... قبل شام و ناهار میخوره

تعصب، خودخواهی،تناقض،حماقت،افسردگی و... ؛صفاتی هستن که اگر هر کدوم رو داشته باشی باید بری روانپزشک نه اینکه بیایی اینجا و بهشون افتخار کنی!‏
2728
اسلیم کوییک بخور روزی 3 تا نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی

خوبه واقعا؟ همون که تو ماهواره تبلیغ میکنه؟

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
من قبلا قرص لاغری خوردم دوباره برنگشت .فقط ترسیدم دوباره بخرم

چرا ترسیدی؟ چی بود قرصت؟

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
خوبه واقعا؟ همون که تو ماهواره تبلیغ میکنه؟

من خوردم خوبه 

تو ماهواره نیست یه قرص ایرانیه از داروخانه بخر گیاهی هستش

هیچوقت به ناحق پا روی کسی نزارین …یادتون باشه “دست” زمونه “پای” خیلیارو قطع میکنه !🤔
2738

قرص خوب نيست پدر معده و كبد و در مياره من به كارشناس مي شناسم خودم دارم سه هفته از رژيمش استفاده مي كنم اصلا نم سخت نيست ٥كيلو هم كم كردم 

خدايا مرسي كه هميشه بهم لطف داشتي و داري،مرسي كه هستي خداجونم❤️🙏     
خواهرت چند کیلوش بوده و چقدر کم کرد

تاثیر قرصا خییلی زیاد نیست عزیزم....شاید فقط ی کیلو کم کرد تو یک ماه

تعصب، خودخواهی،تناقض،حماقت،افسردگی و... ؛صفاتی هستن که اگر هر کدوم رو داشته باشی باید بری روانپزشک نه اینکه بیایی اینجا و بهشون افتخار کنی!‏

قرص سرکه سیب رو من میتونم پیشنهاد بدم اگه دنبال محصولای گیاهی هستین. 

اگه ورزش میکنین دو تا محصول هست که خوبه من خودم اولیشو میخورم که اسمش ال کارنیتینه و دومی هم اسمش سی ال ای هست که جفتشون چربی سوزای طبیعین ..یعنی آمینو اسیدهای طبیعی در بدن. 

2706