2733
2734
عنوان

خیلی از مادرم دلم گرفته...

1506 بازدید | 58 پست

حدود دو سه هفته پیش یکدفعه یه مریضی افتاد به تنم. سرم بدجور میخارید. به مادرم گفتم گفت نکنه شپشه! گفتم آخه شپش از کجا؟ گفت هفته پیش یادته رفتیم فلان جا؟دیبا یادته موهاش کوتاه بود؟(دختر خواهرم) اون تو مهد گرفته بوده و موهاشو کوتاه کرده بودن ولی خوب شده بود دیگه، لیلا(خواهرم) گفته بود به کسی نگید. من که باورم نمیشد شپش لعنتی باشه دو هفته دنبال دکتر آلرژی و اینا بودم خود مادرم و شوهرم هم چند بار سرم رو نگاه کردند چیزی ندیدند...

In God we trust

تا اینکه یکشب که کلافه شده بودم از خارش سر و گردن و شانه هام یکدفعه لای ناخنم که سرم رو خارونده بودم یه حشره سیاه دیدم داشتم سکته می کردم سر بچه یک سالم رو دیدم وای دیدم یه حشره مرده به موهاش چسبیده...

In God we trust

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا اینکه یکشب که کلافه شده بودم از خارش سر و گردن و شانه هام یکدفعه لای ناخنم که سرم رو خارونده بودم ...

عزیزم برو دکتر بهت شامپو واسه از بین بردنشون میده ولی فقط میمیرن و واسه جدا کردنشون ز سرت بایداز شونه و دست استفاده کنی . فقط ب شامپو اکتفا نکن و حتما حشره ی مرده رو با دست و شونه جدا کن از سرت 

به یاد ندارم که تو را آرزو کرده باشم ...اما، چه خوب که برآورده شده یی جانا😍
2738
تا اینکه یکشب که کلافه شده بودم از خارش سر و گردن و شانه هام یکدفعه لای ناخنم که سرم رو خارونده بودم ...

پیدا کردن خود شپش توی سر راحت نیست و معمولا از طریق دیدن تخم هاشون دیده میشن. 

سفید و حالت اشک دارن و خیلی سفت به پایه موها نزدیک به سر چسبیده هستن.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

فرداش شوهرم رفت شامپو ضد شپش با شانشو خرید و رفتیم تو حموم حالا هی شونه میکرد هی حشره سیاه در میومد من فقط گریه میکردم. موهامو تازه رنگ کرده بودم بلند بود گفت باید کوتاه کنی خوب شونه نمیشه چاره دیگه نداشتم موهامو تا دم گوش کوتاه کرد

In God we trust

پیش میاد. حتی ممکنه بچه تون تو مهد یا مدرسه از دوستهاش بگیره. الان زیاد شده. مخصوصا به خاطر حیوانات خونگی.

ما هم یه مراسم ختم رفته بودیم دخترم با یه بچه ای بازی می کرد.گل سراشون و عوض کردن با هم.اومدیم خونه بیچاره شدیم.چند مدت درگیرش بودیم تا رفع شد.

ONLY. GOD.
2706