2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه منم واژینال بودهر12ساعت یکی من قبل از بارداریم تنبلی تخمدان داشتم و1سال تحت درمان بودم.تو دوره ...

سلام

شماهم توبارداریتون خون ریزی داشتین؟

منم شرایط شمارودارم‌قبل بارداری پلی کیست بودم که تحت درمان بود وباکلومفین باردارشدم.هفته پنج بارداری هستم وازدیروز خون ریزی دارم که دکتر تاسه روز برام آزمایش بتانوشته انجام بدم.که اگه بتابالا رفت شیاف استفاده کنم

خیلی نگرانم

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

سلام من روزی که میاس پریود بشم لکه بینی قهوه ای و کم داشتم تا 5روز و روز 6 خون ریزیم شروع شد ولی رنگش قرمز نیس کدره از ی هفته قبل لکه بینیم کمر و لگنم درد میکرد و الانم که تو روز ششم سردرد شدییید و حالت تهوع دارم امکان بارداریم هست؟؟ 😭

سلام اره من اول بارداریم خونریزی داشتم و خداروشکر الان دخترم یک سال و سه ماه هست 

خونریزی چقدربودوچقدرشدیدمن این دفعه لک لانه گزینی وسرگیجه داشتم زیرشکمم هم سفت بوداماپریروزاول ترشح صورتی شروع شدبعدهم لکه بینی قهوه ای بعدهم خونریزی بدون لخته اصلا به پریودهای قبلیم شبیه نیست هنوززیرشکمم کاملاسفته وسرگیجه دارم

خونریزی چقدربودوچقدرشدیدمن این دفعه لک لانه گزینی وسرگیجه داشتم زیرشکمم هم سفت بوداماپریروزاول ترشح ...

عزیزم

می‌دونم تایپیک قدیمیه

ولی می‌خوام بدونم با وجود خونریزی چی شد؟

منم مثل شمام

الهی و ربی من لی غیرک⁦❤️⁩
2738
عزیزم می‌دونم تایپیک قدیمیه ولی می‌خوام بدونم با وجود خونریزی چی شد؟ منم مثل شمام

باردارنبودم عزیزم ولی دقیقاماه بعدش باردارشدم دکترم گفت دیواره رحم نازکه پرژسترون مصرف کردم خوب شدم

باردارنبودم عزیزم ولی دقیقاماه بعدش باردارشدم دکترم گفت دیواره رحم نازکه پرژسترون مصرف کردم خوب شدم

خب الحمدلله

برا منم دعا کن عزیزم

خیلی نگرانم

الهی و ربی من لی غیرک⁦❤️⁩

سلام. منم دقیقا همین مشکلو دارم. بیبی چکم مثبت شده و آزمایش تیتر بتام ۱۲۰ هست. اما حدود ۴،۵ روزه که خونریزی دارم. نمیدونم باید امیدی داشته باشم به بارداری با به اقدام بعدی فکر کنم!!!! دکتر گفته فقط باید منتظر باشی ببینی خونریزی قطع میشه یا نه!!!! اگه کسی تجربه این مدلی داره لطفا بگه.... 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

من هفته ۶ بارداری هستم هنوز سونو نرفتم

امروز یهو خونریزی افتادم.الان کلا دراز کشم.میرم دستشویی خون میبینم.به اندازه پری نیس ولی رنگ تیره و مایل به سیاه داره.😭از شانس داغون من امروز جمعس و همه جا تعطیل.بیمارستانم ازمون دوره میترسم تو راه رد کنم.

واقعا باید چیکار کنم؟یکی یه چی بگه من اروم شم..

2706