2703
2553
سلام من2ماه اول بارداری دقیقا پریود میشدم به مدت 1 هفته به فاصله معین.الانم بچه م24روزه س.البته دکتر ...

واقعا؟من احساس میکنم پریودشدم خونریزی دارم ولی بازم امیدموبرای بارداربودن ازدست ندادم ممکنه باردارباشم؟خونریزیت چه شکلی بودتو؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینطوربودم ولی الان خداروشکر دخترم دوسالشه

شمااگه هستی میشه بیای سوال دارم؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2720
بفرمایید

ببخشی خواستم بپرسم شماخونریزی داشتی اوایل بارداری چطوری بود؟

کوثرخانم من حالم خیلی بده اگه میشه جوابموبدین یعنی من الان پریودم یاهنوزامیدی هست؟

ببخشی خواستم بپرسم شماخونریزی داشتی اوایل بارداری چطوری بود؟

لکه بینی داشتم درحد چند قطره خون.رفتم دکتر بهم شیاف داد ۱۰تا گفت شبی یکی استفاده کن .خداروشکر اونارو استفاده کردم خوبه خوب شدم

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت
2714
خب شما چندروز ازپریودتون گذشته؟ خونریزی تون چقدره؟

من هنوزنگذشته خونریزیم شدیده ولی هی قطع میشه ودوباره شدیدمیشه بعدخونم لختس وقهوه ای رنگ ومایل به سیاهه.

بچه ها سلام نظراتتون رو خوندم واقعا قوت گرفتم و روحیه منم لکه بینی داشتم هفته دوم هستم دکتر ۷ تا امپول و یه بسته کامل شیاف دادن خداروشکر روز دکم لکه بینیم قطع شده ولی باید هندز استفاده کنم برام تو رو خدا دعا کنید خیالی میترسممممم 

غوره جان من تا حالا هم آز بتا دادم که منفی بود هم بیبی چکام همش منفی بود حتی دیشب هم منفی بود به نظر ...

نسرین جان اگه پست منو بعد چند سال دیدی جواب بده عزیزم شما اون ماه باردار بودین؟

2706