2726
بله من...خون ریزی در حد خونریزی سقط داشتم با توجه به این که آزمایش بتا هم خیلی پایین بود دکتر گفت اصا امیدی نداشته باش چون به احتمال زیاد خارج رحمی هست.بعد خون ریزی ویارم شروع شد رفتم دکتر با یه آزمایش جدید دکتر در کمال تعجب خودش و من بهم گفت نه فقط بچت سر جاشه قلبش هم طبیعی می زنه رشد خوبی هم داشته.خلاصه که بچم موند و الان هم داره روی پای من لالایی می کنه.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من تنبلی تخمدان دارم دکتر بهم دوفاستون داده گفهیجده روز بع پری بخورم اما روز هیجدهم دوباره پری اومد دوباره دکتر گف بعد پونزده روز بخور خوردم قرصام که تموم شد بعد دوروز پریود شدم اما خون قهوه ای بودوگاهی هم قرمز پررنگ یا صورتی میشد همش جهارروز طول کشید پی های دیگم هفت روزس و تواین مدت جلوگیری هم نداشتم دیگه ناامید شدم که ماه اول حامله نیستم دوباره دوره ی بعدی مصرف قرصم روز پونزدهم دوباره لکه بینی دارم که اولش کم یود داره زیاد میشه اطرافیان گفتن شاید حامله باشی تست گذاشتم تستم مثبت شد اما خطی که مربوط به باردازی مثبته خیلی کمرنگ بود خیلی زیاد حالا نمیدونم باردارم یا نه نمیدونم قرصامو بخورک یانه اگه کسی مثه من بود خاهشا کمک کنه
2728

منم از دیروز لکه های قهوه ای دارم  دکتر گفت تهدید ب سقطه   چند روز دیگه میرم سونو . قلبشم هنوز تشکیل نشده . فردا هم امتحان دارم . نمیدونم با این وضعیت چ کنم :(((  22 سالمه و دکتر گفت ب خاطر سنته . توکل ب خدا . خودش میدونه حالمو . 

من ازیه سرسوزن شروع شد بعدم افتادم به لکه بینی زیاد قهوه ای...بعد رفتم سونو گفت هیچ نشونی از حاملگی نداری.تازه بتامم شد۲۲۵.دکترخیلی راحت وریلکس گفت یه سقط کوچیک داشتی😭😭😭😭😭

خدایا ممنونم که فرزندمرو به این زودی به من عطا میکنی👼

سلام دوستان. من هفته6 هستم. لکه بینی داشتم رفتم دکتر شیاف تریکوژست نوشت 10 شب. سونو هم رفتم تو هفته 5 ساک حاملگی تشکیل شده بود ولی جنین دیده نشد. الان چند روزه شیاف ها تموم شده لکه بینی مداوم ندارم  مثل اول ولی هر چند روز یه بار لخته خون خیلی کوچیکی همراه چند قطره خون دفع میکنم دوباره قط میشه چند روز بعد باز همینجور. خیلی نگرانم دوستان. لطفا آگه کسی اینجور بوده بگه 

2706