2726
ببین تو خونریزی اگه رنگ خون بود نگران باش قهوای نگرانی ندارهولی حتم شیاف هاتو استفاده کن البته ممکنه استراحتی بشی من یک ماه کامل استراحت بودم حتی تا دستشوئی گفت نرو ولی من میرفتم
سال نو مبارک ،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه منم واژینال بودهر12ساعت یکی من قبل از بارداریم تنبلی تخمدان داشتم و1سال تحت درمان بودم.تو دوره بارداری هم خصوصا اولاش همه کاری میکردم نترس داروتو به موقع استفاده کن نگران هم نباش تازه بارداری من های ریسک(پر خطر)بود اما خدا رو شکر تموم شد و خدا رو شکر پسرم سالم به دنیا اومد توکلت به خدا باشه عزیزم.
2728
lمن خونریزی داشتم ولی اون زمان قلب بچه تشکیل شده بود و اتفاق خاصی نیوفتاد واسه شما خطر ناکه یه سونو برو ببین وضعیت چیه خیلی ها با خونریزی هم جنینشون میمونه بستگی داره خونریزی چرا وبه چه علت بوده
منصوره جان منم یکبار مثل تو شدم توی 6 هفته بودم که صبح پاشدم دیدم تو تا خون کوچولو و در اخر هم سقط شد اما این دفعه که بعد از سه ماه باردار شدم لکه بینی تو هفته 5 شروع شد تا هفته 12 اما قهوه ای خودت و ناراحت نکن چون استرس بدتره فقط برو سونو کن عزیزم اما اگر قهوه ای بود مثل خون خشک شده اون اصلا خطرناک نیست خیلی ها دارند عزیزم
برای روزهای خوب تو دعا میکنم . روزهای خوب تو ربط عجیبی به حال خوب من دارد
2706