2703
2553
منم داشتم الانم پسرم 7 سالشه .......

.......من استراحت کردم یک هفته ای خوب شدم ...

...ایزوکسوپرین ویه قرص خارجی هم دکتر بهم داد اسم قرصا یادم نیست .....

......اما توی تهران فقط یه داروخانه داشت .

...توکل کن به خدا به دکترت هم بگو درد داری ...

....من ایزوکسوپرین رو که برای انقباضات رحم هست سه ماه استفاده کردم ..

.دکتر گفت کسانی که سابقه سقط دارن بای تا پنج ماه استفاده کنن ..........

ممنونم از دلگرمی هاتون. ولی مال شما هم ادامه دار بود ؟؟؟ من الان دو روزه دارم . هر بار که دستشویی میرم مثل پری میاد . دلم خیلی گرفته . دفعه دوممه....
پارسای مامان 17 فروردین اومد.....خدایا ازت ممنونم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
خواهر منم سر هر دو تا بچش یه چیزی مثل پریود میشد انقدر خونریزی داشت! اما جفتشون سالم و سلامت به دنیا اومدن. اگه بچه خوب باشه محکم میچسبه و با این چیزها نمیفته. فقط کار سنگین نکنید اما اگه مشکل از رحم خودتون نیست نه دارو مصرف کنید نه استراحت کنید. بگذارید اگه خوبه بمونه. اگه خدای نکرده نرمال نیست به زور نگهش ندارید. من پارسال سقط داشتم اینو دکترم بهم گفت. گفت وقتی رحم خودت مشکلی نداره حتما بچه یه مشکلی داشته که خونریزی داشتی نمیخوای خدای نکرده یه بچه مشکل دار داشته باشی که! پس هیچ کار خاصی نکن . زندگی عادیتو کن اگه موندنی نیست بگذار بیفته. منم همین کارو کردم. اون افتاد. اما دوباره حامله هستم. ایندفعه اصلا گوش شیطون کر خدارو شکر مشکلی نداشتم. بچمم خوبه. استراحت و دارو هم اصلا استفاده نکردم.
2456
منصوره جان منم مثل تو بودم.از4شنبه خونریزی شدید دارم.سونو بین 6 تا7 هفته سن حاملگی رو تخمین زدن درحالی که من 8هفته و 2روز بودم.ساک حاملگی دفرمه با ابعاد نامنظم ماله من بود.الانم از4شنبه منتظرم که خود بخود دفع بشه.امروز میخوام دوباره برم سونو و خودمو خلاص کنم که اگه قراره کورتاژ بشم زودتر جونه کندنی رو بکنم.شما اوضات چطوریه؟میشه منو از حال خودت باخبر کنی.ممنون میشم.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
منصوره جان من الان تاریخ تاپیک رو دیدم.هههههههههههههههه.فقط میشه بهم بگی عاقبتت چی شد؟موند یا سقط شد؟؟؟؟؟
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
2714
آره خواهرم اینجور بود کلا پریود استراحت مطلق. اگه از جاش بلند میشد از ساق پاهاش سرازیر مبشد خون.در این حد. ولی ماشالله یه پسر باهوش 11 ماهه داره که من الاهی فداش بشممممممم
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
ولی تا حالا فکر کنم سقط کردی- بمیرم.چون خون قهوه ای یعنی جنین از دست رفته - این بلام سر من اومد.
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
سحر ناز تا میتونی کورتاژ نشو...
بزار خودش دفع بشه...اگه جنین مرده باشه خودش کوچیک میشه و آبش کشیده و سقط میشه.
به این لینک سر بزن تجربمو نوشتم.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=511722
من لکه بینی ازوهمون هفته 4 داشتم و 8 هم سقط شد اما خواهرم تو 3 ماهگی خونریزی کرد شدیددددد اما بچش موند.یه پسر سالم و خوشگل پس مونده به خواسته خدا
2706