2737
2734
دوستان عزیزم من حدود دوسالی هست که با قرص اورژانس اشنا شدم و تا به حال دو بار استفاده کردم ..در تاپیکی که زدم متوجه شدم اکثر خانمها برای روش اوژانس از 4 تا ال دی و 4 تا اچ دی که واقعا مضره استفاده میکنند!!!!!

دوستان گلم من این تاپیک را زدم که بگم اگر نزدیکی مشکوک داشتید و احتمال بارداری میره برید داروخونه و قرص اورژانس نرمال بخرید که نه حالت تهوع داره و نه معده و روده را داغون میکنه این قرصها دو عدد در یک جعبه هست و به نامهای:

1)اووسیز

2)لونژیل

در داروخونه ها عرضه میشه...در ضمن دوستان بدونید که این قرصها مضرات خودش رو داره و سعی کنید حداکثر سالی دوبار استفاده از این قرصها بیشتر نشه...

هر کدام را خریدید اثرش یکسانه و یکی را بلافاصله بعد از نزدیکی و یکی را 12 ساعت بعد بخورید...

به نظرم هر خانم شوهر داری که قصد بچه دار شدن نداره لازمه که یک بسته از این قرص را در منزل داشته باشه....

ممنون از توجهتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شیما جون اینطور که من شنیدم تا 22روز ولی من خودم بعد از زایمان تا 40 روز لک بینی داشتم و نزدیکی نداشتم...

به نظر من بهترین روش کاندوم هست شیما جون..نهایتا اگر هم مشکوک باشی و اتفاقی بیفته سریع قرص اورژانس میخوری..کاندوم ها هم دو نوعه:
1)کاندوم لاتکس
2)کاندوم الیاف طبیعی
که کاندوم الیاف خیلی گرونه و فکر کنم هر بسته 15 هزار تومن باشه من تا حالا استفاده نکردم

تو بین قرصهای ضد بارداری من شنیدم مارلون از همه بهتره...اما من چون معده ام خرابه کلا قرص نمیتونم استفاده کنم

مرسی ستاره جون
2738
منم هروقت شروینو میبرم برای مراقبتهای ماهانش یه سر پیش مشاوره برای جلوگیری از بارداری هم میرم که بهم یک بسته لونژیل میده .

منم توی اینترنت دربارش سرچ کردم که نوشته بود دیواره رحم رو لیز میکنه و باعث ناباروری میشه البته مصرف زیادش

من که تا حالا 4-5 بار مصرف کردم .

فقط قبلش یه دونه قرص ضد تهوع باید بخورید . البته علائمش اصلا قابل مقایسه با ال دی نیست ولی من چون شدیدا حساسیت دارم یه ضد تهوع میخورم .

دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
ممنون سیمین جون
همسرم از کاندوم خوشش نمیاد حالا دفعه بعد بهش میگم استفاده کنه اگه نکرد مجبور میشم از قرص استفاده کنم. قرص عوارضی نداره؟ اندام خراب نمیکنه؟ اشتها زیاد میکنه؟
IUD چی؟
این نیز بگذرد .....
2706