2726
عنوان

سرما خوردگی در ماه های اول بارداری

488 بازدید | 13 پست

سلام 

من هفته هفت بارداری و دو روزه سرما خوردم نت ک سرچ کردم میگن قرص نخورین نمیدونم چیکار کنم میترسم بدتر بشم واسه جنین اثر بد داشته باشع

من اول حاملگیم سرما خوردم دکتر بهم قرص سرماخوردگی معمولی داد با دیفن هیدرامین ساده

خوردم مشکلی پیش نیومد خداروشکر

سلطان غم مادر..... (از وقتی خودم بچه دار شدم فهمیدم😁)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو دکتر بهت میگ چ داروهای مجازه بخوری

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
2728
تا میتونی آب میوه های طبیعی بخور - قرص جوشان ویتامین ث خیلی خوبه- اکه تغذیه خوبی داشته باشی نیازی به ...

تغذیه ام خوبه اما تهوع زیاد دارم ببخشید اما هر چی می خورم معده ام پس میفرسته

یه سوال کسی هست جواب بده

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
ینی مشکلی نداره منم مصرف کنم سرما خوردگی ؟

زهرا جان من چطور میتونم از این تیکرا ک پایین صفحه برا تاریخ زایمان میزنه بزارم مثل مال تو ک نوشته چن هفته ب زایمانت مانده

زهرا جان من چطور میتونم از این تیکرا ک پایین صفحه برا تاریخ زایمان میزنه بزارم مثل مال تو ک نوشته چن ...

عزیزم برو داخل پروفایلت ینی نی نی سایت من بعد پنجره شو بکش پایین تا آخر نوشته تیکر بارداری تایید میکنی بعد ازت اولین روز آخرین پریودیتو میپرسع بزنی میاد پایین پستات

نه عیبی نداره‌. ازین سرماخوردگی معمولیا بگیر. استامینوفن ساده بدون کدئینم اگه درد داری میشه بخوری

سلطان غم مادر..... (از وقتی خودم بچه دار شدم فهمیدم😁)

عزیزم قرص سرماخوردگی و استامینوفن ساده مشکلی نداره بخوری کدئین دار ضرر داره. بازم از دکترت بپرس که مطمئن بشی. سوپ و آبمیوه طبیعی و آب زیاد و ویتامین ث هم بخور

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍

حتما برو دکتر من سرما خوردم اصلا بهم سرماخوردگی نداد فقط استامینوفن و چیزای دیگه. سر خود مخصوصا اوایل بارداری هیچ دارویی نخور خطرناکه بدن با بدن فرق داره . ما که یه دنیا باید خرج کنیم تا اخر حاملگی دیگه یه دکتر عمومی برو دیگه خیالتم راحته

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁