2726
عنوان

پوست کمک

140 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

من از لحاظ ژنتیک از اول پوست خوبی نداشتم و تو خانوادمون همه تقریبا همینطورن

اول که جوش و منافذ باز الان حای جوش و لک هم اضافه شده پوستمم شل و تیره است تا حدودی

روشهای طب سنتی و جدید و انواع دارو و کرم زیر نظر متخصص های زیادی با هزینه بالا تست کردم بهبود خ کم بود و مثلا بعد ۲ سال تا رها میکردم مث اولش میشد

الان بنظرتون روشهایی مثل لیزر و مزوتراپی و ... رو صورت من جواب میده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم به نظر من دارو مادامیکه استفاده شه خوبه انگار پوست بهش اعتیاد پیدا میکنه ولی خوب با این همه هزینه نمیشه تا آخر عمر استفاده کرد.الان روشهای زیادی اومده .همه ی بازیگرامونم استفاده میکنن.حتما موثره دیگه.کلینیک ایرانیان و چندتا کلینیک دیگه کار تخصصی پوست انجام میدن.مثلا مزوتراپی رو خیلی تعریفش رو شنیدم .بنظرم برو مشاوره چند جا و انجام بده.

عزیزم به نظر من دارو مادامیکه استفاده شه خوبه انگار پوست بهش اعتیاد پیدا میکنه ولی خوب با این همه هز ...

آره دیگه نمیشه که دارو زد همیشه 

من میخوام ببینم این روش ها جواب میده و اثرش تا چند وفته

آره دیگه نمیشه که دارو زد همیشه  من میخوام ببینم این روش ها جواب میده و اثرش تا چند وفته

عزیزم بستگی به مشکل پوستتون داره شما میرید مشاوره میشید و نوع درمان و تعداد جلسات رو بهتون میگن.فقط پی آر پی رو یکی از دوستام انجام داد اصلا خوب نبود اما مزو تراپی رو شنیدم خوبه و جواب میده.باز باید حضوری برید و ویزیت شید.

منم نتیجه نگرفتم ازدکتر😣😣الانم دنبال دکترم ک دوستان نیلفروش وبهم معرفی کرده

آها دکتر نیلفروش زاده  رییس انجمن متخصصان زیبایی پوست هست صداسیما هم مرتب برنامه داره

هر سحر نور می آید..