2726
عنوان

خانوما من کلا نمیدونم غذا چی درست کنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4535 بازدید | 46 پست
اینجوریم همش میشه پلو...

اخه من خودم عاااشق پلو وبدنج میباشم

البته مادرشوهرم اینا همه خورشتا رو با نون میخورن😊بجاش سوپ رو با برنج هم میخورن😎

به نام خدا همون راد هستم دیگه هرکی نشناخت کم سعادتی از خودشه بههههلهههه😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راستی سالاد ماکارونی هم خیلی خوشمزس من وقتی بچه بودم هروقت اونو داشتیم دوبشقاب میخوردم😁

عاشقان قدرت ، هرگز نمی توانند عاشق مردم باشند ،  و عاشقان ملت ، هرگز نمی توانند ، عاشق قدرت باشند
راستی سالاد ماکارونی هم خیلی خوشمزس من وقتی بچه بودم هروقت اونو داشتیم دوبشقاب میخوردم😁

حالا خوبه تو بچه بودی من الان همسن نوح نبی ام بازم سالاد ماکارونی می بینم دین و ایمانم از دست میره به شوهرم مجال نمیدم همه رو خودم می خورم 😁

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 

اگه گوشيت آيفونه برنامه لذت آشپزي رو از اپ استور دان كن

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
مگه ناهار بجز برنج چیز دیگه ای هم میخورن؟ البته گاهی فقط آبگوشت، ساندویچ و یا پیتزا

اره ما غذاهای نونی زیاد میخوریم

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
خوراک لوبیا سبز / عدسی / خوراک لوبیا  کباب تابه ای / جوجه مای تابه ای /  قاطی پلو شیرازی ...

ماکارونی شکم پر چطوریه؟

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
اره ما غذاهای نونی زیاد میخوریم

مام بیشتر نونی میخوریم 

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

یه مدل اسپاگتی هم یادتون میدم برید درست کنید حالش ببرید ..

ماکارونی شکلی آبکش می کنید ... ولی کمی دیرتر بر میدارید که نرم نرم شده بالشه .... از قبل سینه مرغ به تیکه های کوچیک تقسیم میکنید با پیاز و آویشن و قارچچ تفت میدید تا قشگ بپزه ... اینا رو با هم مخلوط میکنی د... کمی خامه بهش اضافه می کنیدو دو سه دقیقه صبر می کنید  و نوش جان .. بسیار خوشمزه و حتی مجلسی

.....be brave , even if you are not,pretend to be

وااااي چه عسكيييي گذاشتي ترمههه

گشنم شد !!!

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2706